iPad’in 5. Nesiline Ait Görseller Ortaya Çıktı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPad’in 5. Nesiline Ait Görseller Ortaya Çıktı

Can Devecioğlu
tarafından 29 Ocak 2013 Salı

 

Geçtiğimiz yıl iPad mini ve 4. nesil iPad’in tanıtılmasının ardından henüz pek fazla zaman geçmemişken şimdi de 5. nesil iPad’e ait görseller ortaya çıktı. 9to5Mac’in yayınladığı görselerde yeni iPad’in dış düzeyi ve kasası açıkca görünüyor. Tasarımın iPad mini’ye oldukça benzediği dikkatlerden kaçmıyor. Ancak diğer yandan bu tasarımla beraber iPad’in dış yüzeylerinde alışılmış olan alüminyum gövdeden de vazgeçilebilir. Öte yandan çok daha ince olduğu görülebilen söz konusu 5. nesil iPad’in daha hafif olması bekleniyor.

Henüz Apple tarafından yapılan resmi bir açıklama mevcut değil. Ancak son günlerde ortaya çıkan iPad dedikoduları, önümüzdeki aylarda yeni iPad’lerle karşılaşabileceğimizi düşündürüyor. iPad’in tasarımında bu denli değişiklikler yapılması ise tablet bilgisayar pazarında Apple’ın daha yüksek başarılar hedeflediğinin göstergesi.

5-nesil-ipad-3

Dün sizlerle paylaştığımız 128GB Dahili Hafızaya Sahip iPad Hazır başlıklı haberimizde, 16GB, 32GB ve 64GB’a ek olarak 128GB dahili depolama alanına sahip yeni iPad’lerin hazır olduğunu ve çeşitli mağazalara yollanmaya başladığını duyurmuştuk. Bu dahili depolama alanının 5. nesil iPad’ler için mi yoksa mevcut iPad’lerin güncellenmesiyle mi kullanıcılara sunulacağı da bilinmeyenler arasında. Söylentiler bu denli çoğalmışken, Apple’ın resmi bir açıklama yapması yakın olabilir.

5-nesil-ipad-2
Sizce siyah iPad başarılı olur mu?
Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons