iPhone 5S'in Üzerinden Tren Geçerse Ne Olur? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone 5S’in Üzerinden Tren Geçerse Ne Olur?

Tufan Yıldız
tarafından 26 Temmuz 2014 Cumartesi
Apple'ın amiral gemisi konumunda olan iPhone 5S'in üzerinden tren geçerse ne olur hiç merak ettiniz mi? Cevabınız evet ise bu haberimiz tam size göre! iPhone 5S'in üzerinden trenin geçmesini videoya alan ilginç dayanıklılık testi haberimizin devamında.
 

Apple’ın amiral gemisi konumunda olan iPhone 5S ilginç bir teste tabii tutuldu. Daha öncelerden de bir çok amiral gemisinin sağlamlık testinden geçtiğine ilginç videolarda rastlamıştık. Fakat bu sefer telefonları sağlamlık testine sokan TechRax ekibi iPhone 5S’i ele alıyor.

iPhone 5S’i tren rayına yerleştirerek gerçekleştirdiği testin sonucunu eminiz ki merak ediyorsunuz. Sonuç her ne kadar belli olsada cihazın son hali görülmeye değer. Sözü fazla uzatmadan sizlerle iPhone 5S’in üzerinden tren geçtiğindeki halinin ne olacağını gösteren video ile baş başa bırakmak istiyoruz. İyi seyirler dileriz.


Toplam 1 Yorum Var

  1. nurdan sen dedi ki:

    yazik ya kiydilar canim iphomna :))

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons