iPhone 5S’ye Ait Olduğu İddia Edilen Fotoğraflar Basına Sızdı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone 5S’ye Ait Olduğu İddia Edilen Fotoğraflar Basına Sızdı

Can Devecioğlu
tarafından 11 Şubat 2013 Pazartesi
Apple'ın akıllı telefon sektörünü şekillendiren ürünü iPhone'un beklenen bir sonraki modeli iPhone 5S'e ait olduğu düşünülen bazı fotoğrafları ortaya çıktı.
 

Apple’ın beklenen ürünü iPhone 5S hakkında ilk defa bu denli gerçekçi fotoğraflar ortaya çıktı. Çin kaynaklı bir haber sitesinde yayınlanan fotoğraflarda, Apple’ın bir sonraki akıllı telefonu olacağı düşünülen iPhone 5S’in üretim bandındaki fotoğrafları ortaya çıktı. Foxconn’da çekildiği tahmin edilen fotoğraflarda, cihaza kesin olarak iPhone 5S diyebileceğimiz nitelikte bir kanıt bulunmasa da cihazın zaten iPhone 5S benzeyeceği önceki Apple ürünlerinden tahmin ediliyordu. iPhone 3G ve iPhone 3GS ürünlerinden sonra duyurulan iPhone 4 ve iPhone 4S modellerine ek olarak şimdi de iPhone 5S isimli bir cihazın duyurulması pek şaşırtıcı olmayacaktır.

İşlemci ve grafik performansının arttıralacağı tahmin edilen iPhone 5S’in aynı zamanda yeni bir kamera ile de çıkması planlanıyor. Zaten fazlasıyla performansı olan iPhone 5’in üzerine ne gibi değişiklikler ekleneceği merak konusu. Yenilik olması amacıyla belki NFC teknolojisi ile Passbook uygulaması entegre edilebilir diye düşünüyoruz.

Söz konusu cihazın içerisinde bulunduğumuz yılın üçüncü çeyreğinde duyurulacağı tahmin ediliyor. Rekabetin her geçen gün daha da kızıştığı akıllı telefon pazarında Apple’ın bir sonraki hamlesini merakla bekliyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons