iPhone 6 ve iPhone 5S Dedikoduları Tekrar Gündemde | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone 6 ve iPhone 5S Dedikoduları Tekrar Gündemde

Can Devecioğlu
tarafından 9 Şubat 2013 Cumartesi
Apple'ın bir sonraki muhtemel akıllı telefonu iPhone 5S ile birlikte piyasaya sürüleceği iddia edilen iPhone 6'ya ait hazırlanan ilk çizimler ortaya çıktı. Cihaz 5 inç ekran boyutuna sahip olacağı tahmin ediliyor.
 

Yaklaşık 3 ay önce piyasaya çıkan iPhone 5’in çıkış yaptığı günden itibaren iPhone 5S, iPhone Math ve iPhone 6 gibi cihazların söylentileri ortalıkta dolanmaya başlamıştı. Ancak bu seferki iddialar biraz daha gerçekçi. Birçok görselin yayıldığı iPhone 6 ve iPhone 5S modellerinin birlikte piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. Özellikle iPad mini hamlesinden sonra Apple’ın alışılmışın dışındaki cihaz ebatlarına bir eğilimi söz konusu olduğu iddia ediliyor. Diğer yandan Apple tarafından sızdırılmış bir prototip veya alıştığımız düşük çözünürlüklü fotoğraflardan herhangi biri yok ancak yine de ilk defa böyle kapsamlı görseller hazırlanmış durumda.

İddialar iPhone 6’nın 5 inç ekran boyutuna sahip olacağı yönünde. Beraberindeki iPhone 5S ise, iPhone 5’e göre biraz daha gelişmiş bir model olarak karşımıza çıkacak. Hazırlanan görselleri yukarıda ve aşağıda sizlerle paylaştık. Görseller ilk olarak iMore isimli internet sitesinde yayınlandı. Tek elle cihazın kullanılmasını televizyon reklamlarına taşıyan Apple’dan böyle bir hamle beklemek bizce yanlış olacaktır. Ancak, daha önce çeşitli söylentilerini sizlerle paylaştığımız iPhone Math isimli cihaz bu olabilir.

iphone-5-ve-digerleri

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons