iPhone Math’in Fotoğrafları ve Videosu Ortaya Çıktı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone Math’in Fotoğrafları ve Videosu Ortaya Çıktı

Can Devecioğlu
tarafından 23 Ocak 2013 Çarşamba

 

Ünlü Rus sitesi AppleDigger, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Apple’ın yeni iPhone ürünleri üzerine çalışmalara başladı ve ortaya iPhone Math’in prototipini sundu. Apple’ın 3 Farklı Yeni iPhone Modeli Duyurucağı İddia Ediliyor başlıklı haberimizde iPhone Math isimli yeni akıllı telefondan bahsetmiştik. 4.8 inç ekrana sahip olması beklenen bu yeni iPhone’a dair ilk prototip video ortaya çıktı. Tabii ki video daha önceki Apple prototiplerinin gerçekliği gibi tartışmaya açık ancak daha önceki prototiplerdeki bazı özelliklerin Apple tarafından kullanılması sebebiyle bu habere yer veriyoruz.

Hazırlanan videoda iPhone Math açıkça görülüyor. Yine solda sağa 4 adet ikon dizilimine gidilmişken, yukarıdan aşağıya doğru toplam 7 ikon bizleri karşılıyor. Bilindiği gibi iPhone 5’te bu 6 kutudan ibaretken daha önceki iPhone modellerinde dizilim 5 olarak karşımıza çıkmaktaydı. 4.8 inç ekrana ek olarak cihazın farklı renk seçeneklerine sahip olacağı da iddia edilenler arasında. Siyah, beyaz, pembe, yeşil ve mavi gibi farklı renklerde üretiminin yapılacağı iddia edilen iPhone Math’in, eğer dedikodular doğru çıkarsa Mayıs ayında ortaya çıkması bekleniyor. iPhone Math’in fotoğrafına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Video ise fotoğrafın altında yer alıyor.

iphone-math-fotograflari-2

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons