İstanbul su kaçağı bulma | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İstanbul su kaçağı bulma

tarafından 1 Haziran 2017 Perşembe

 

İstanbul su kaçağı bulma olarak esnek ve kaliteli çözümler ile destek veriyoruz. Kalorifer suyunun nereden aktığını bulmak için termal kamera teknolojisinden yararlanmaktayız. Evin koridor, salon, yatak odası, mutfak ve ne kadar petek varsa petek boruları ile bağlantısı yapılmaktadır. Aynı zamanda merkezi ısıtma ve kombi evlerde çeşitli boyutlardaki borular ile sıcak su tesisatı taşınmaktadır. Her iki boru türü içinde bizler termal kamera ile herhangi bir yüzeye bu ısı yayılımlarını araştırmak için baktığımızda öbekleşme ve yuvarlak şekilde yoğunluk kazanan kısımlarda suyun salındığını ve sıkıştığını ekrandan görebilir, orada küçük bir kırma işleminden sonra ilgili kısma ulaşıp önlemleri alabiliriz.

Su Kaçağı

Kırmadan su kaçağı tespiti teknolojisi anlamında özel sistemleri kullanmaktayız. Mutfağın duvar ve zemininden alt kat komşuya su akıntısı olabilir. Veyahut üst kat komşudan bizim eve su akıyor şikayeti sizde bulunabilir. Komşunuzun olduğu bir gün seçin ve bizi arayın. Hangi katta ıslaklık varsa biz o kata çıkarak tesisat sistemleri için suyun borudan akıp akmadığını anlamak için basınç testi ile kırmadan inceleme yaparız. Su tesisat dirseğinde patlama, sızdırma, kaçak olabilir. Bataryanın su basıncının düşmesi şikayeti bulunabilir. Komşunuzda su tesisat borularında eksilme olmadığı halde sizde yer alabilir. Kısacası kendiliğinden düzelmeyecek sorunlar olsa da aslında çözümü de bir o kadar kolaydır. Basınç testinden sonra o saniyeden itibaren gerileyen basınç göstergesi olduğunda delinme veya sızdırma var demektir. Bazen çok yavaş eksilir ve damlama olabilir. Kimyasal eklenerek onarımı araştırırız. Bazen daha hızlı eksilir ve tam nokta yerini saptamak için ses dedektörü kullanıp hatasız şekilde nokta yerini buluruz.

Duş teknesi, duşa kabin su tesisat ve gider, atık borusu kaçağı için de bizleri arayabilirsiniz. Bahsettiğimiz temiz su sızıntısı olan bölgeleri yukarıdaki cihazlar ile bulabiliyoruz. Duşa kabin giderinden alt katın banyosu, duvarı ve tavanından gider suları akıyor ise duşa kabin gideri içine kamera ile bakılırken fayans aralarındaki ince noktalardan suyun çekilerek alt kata ulaşabileceği gibi tüm olasılıkları ekibimiz değerlendirerek analizi tamamlayıp, çözüm getirebilirler.

Sitemiz : http://sukacagi.repair/

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons