İstanbul’da Bir Venedik | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İstanbul’da Bir Venedik

tarafından 20 Ağustos 2017 Pazar

 

Venedik değil Gaziosmanpaşa

 

Gaziosmanpaşa’da bir mega alışveriş merkezi. Üstelik ünlü markalarım outlet mağazalarıyla dolu. Via Venezia Outlet via gyo son dönem projelerindendir. İçerisinde bulunan büyük yapay göl alışveriş merkezinin etrafını gezmekte. Bu muhteşem görüntüye bir Venedik kayığı ile katılmaksa sizin elinizde. Görselliği içine girdiğiniz an size bambaşka bir dünyaya adımınızı atmışsınız hissi verecek. Venedik’te romantik bir gezi yaparken alışverişinizi de tamamlayıp evinize öyle dönersiniz.

 

Outlet konseptini Türkiye çok sevdi

 

via properties yönetim kurulu başkanı Coşkun Bayraktar Viaport Asia ve Viaport marina ile Anadolu yakasında yükselen ivmeyi Avrupa yakasında da Vialand ve Via Venezia ile yakalamıştır. 2015 yılında kapılarını açan marina ise sene içinde yüzde yetmiş doluluk oranı ile rakiplerini geride bırakmıştır. Kapladığı büyük alan ve imkanları ziyaretçileri tarafından çok sevildi. Her açılışta yakalanan başarı ile konseptler hep outlet üzerine kurgulanıyor. Marinanın içerisinde bir tema park var. Parkta bulunan coaster hız tutkunları tarafından büyük ilgi odağı oldu. Adı Red fire olan bu roller coaster bir bugattiden daha hızlı.

https://www.coskunbayraktar.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons