İşte iPhone 5'in Tüm Resimleri! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İşte iPhone 5’in Tüm Resimleri!

Can Devecioğlu
tarafından 23 Ağustos 2012 Perşembe

 

Aylardır beklenilen hakkında onlarca farklı tahminlerde bulunulan Apple’ın merakla beklenen iPhone akıllı telefonunun son nesli iPhone 5’e ait şimdiye kadar yayınlanan bir çok fotoğrafı tek bir haberde birleştiriyoruz. Daha büyük ekran boyutuna sahip olacağı neredeyse kesinleşen iPhone 5’in ismi henüz kesin olmasa dahi bir çok basın kuruluşu ona bu ismi şimdiden vermiş gibi görünüyor. Ancak tabii ki son sözü Apple söyleyecektir. Hatırlayacağınız gibi iPad ve iPad 2’den sonra üretilen ilk iPad’e herhangi bir ek getirilmemiş ve tıpkı Macbook ve iMac ailesinde olduğu gibi yeni nesil iPad ve yeni iPad olarak tanıtılmıştı. Büyük ekranın yanı sıra parmak izi okuyucu veya projeksiyon özelliği gibi bir çok değişik özelliğinden söz edilen yeni iPhone’un şimdiye kadar belirlenen sadece 2 özelliği var.

İlki daha büyük ekran boyutu. Yeni iPhone 5’in ekranının 4 inç veya 4 ile 4.5 inç arasında olacağı söyleniyor. Buna ek olarak birde Apple’ın önceki mobil cihazlarından alıştığımız standart bağlantı portunun küçültülerek daha ufak ve işlevsel bir genişleme yuvası kullanılacağını fotoğraflardan anlayabilirsiniz.

Yine söylentilere göre aşağıda da görebileceğiniz iPhone 5’in iç donanımında A5 çipseti kullanılıyor. iPhone 4’te olduğu gibi iPhone 5’in ilk neslinde bu çipsetin kullanılacağını daha sonraki cihazda bu işlemcinin yükseltileceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Yukarıda gördüğünüz fotoğraflar kesinlik değeri taşımamaktadır. Apple ani karar değişiklikleri ile ünlü bir firma. Yeni nesil iPhone bambaşka bir şekilde karşımıza çıkabilir.


Toplam 12 Yorum Var

 1. RohaNlı dedi ki:

  Ne yaparsa yapsın Apple’ın işi artık çok zor. Android aldı başını gitti. Boynuz kulağı geçti.

 2. Halim Kulaksız dedi ki:

  Arkadaşa katılıyorum değil A5, A500 işlemcide kullansa geç kaldı Apple. iPhone 5 çıkana kadar Galaxy S3, One X hepsi piyasayı sarstı. Geçmiş olsun Apple.

 3. Seyfi Gamsız dedi ki:

  Arkadaşlar bence Apple yine tüm dünyayı şaşırtacak. Basit bir firma değil dünyanın en zengin firmalarından birinden bahsediyoruz. O kadar para kasada durmuyor heralde bazı çalışmalarda bulunuluyordur. Bence yeni iPhone 5 su geçirmez falan olacak.

 4. mustafa üstün dedi ki:

  telefon fotoğraflardan pek birşeye benzemiyor hacı ama gel gelelim sistem özellikleri tam olarak nasıl olacak ona göre yorumlamak lazım birde

 5. ali rıza b. dedi ki:

  telefonun 4s den pek bir farkı yok gibi bi ekranı büyütmüşler o kadar s3 alalım

 6. Burak Üçüncü dedi ki:

  Apple’ın diğer firmaların gerisinde kaldığını hiç gördünüz mü? Apple çalmaz, her zaman özgündür. Bu yüzden kazanıyor.
  Hala Android ile iOs’u kıyaslayanlar var daha ne diyeyim ki?

 7. Adana Matbaası dedi ki:

  Bu telefon aslında ülkemizde çok tutuldu. Gelişmiş yazılım özellikleri ile aslında bir çok kişi, kurum ve iş adamlarının işlerini oldukça kolaylaştırdı. Apple şirketinin bu şekilde teknolojik bir harekete imza atması gerçekten çok gurur vericidir. Bende I phone 4 var oldukça kullanışlı ve işimi görüyor. Burda gösterilen I phone 5 fotoğrafları oldukça iyi görünüyor. Teşekkürler….

 8. reklamci dedi ki:

  Tablet ve akıllı telefonlara uyumlu yeni site tasarımımız ile sevdiklerinize kolay ve pratik çiçek gönderimi yapabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons