İster Msn’den İster Hotmail ve Outlook'tan Email Hesap Aç | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İster Msn’den İster Hotmail ve Outlook’tan Email Hesap Aç

tarafından 27 Kasım 2016 Pazar

 

İster Msn’den İster Hotmail ve Outlook’tan Email Hesap Aç

Windows Live sitesi üzerinden istediğiniz bir platformdan yeni aldığınız mail adresine giriş yapabilmek için öncelikle Outlook sitesinden, hotmail sitesinden, isterseniz Windows Live sitesinden email adresinize giderek mail adresi almanız gerekiyor. Microsoft Hotmail , yani Msn’den email hesap aç işlemi için tüm bu sayfalara ayrı ayrı kayıt olmanıza gerek yok. Aslında Hotmail ve Outlook aynı sadece 2014’den beri ismi değişti. Buraya kadar sanırım anlaşılmayan bir şey yok. Şimdi sıra geldi email kaydol işlemlerinin detaylarına Sistem sizi otomatik olarak Outlook sayfasına yönlendirdiğinden hotmail ve Windows Live sitesi üzerinden yapacağınız tüm işlemleri aslında Outloo sayfasından gerçekleştirmiş oluyorsunuz. . Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir girmelisiniz.
farkli-hesaplardan-mail-acma

Ama tabî ki bunun için öncelikle bilgisayarınızda yeni bir sekme açtıktan sonra email kaydol kelimesini yazdıktan sonra enter tuşuna basıyoruz Email adresini belirledikten sonra sizden istenen kişisel bilgileri ve son olarak güvenlik kodunu girdikten sonra enter tuşuna basarak email oluşturma işleminizi tamamlamış oluyorsunuz. İşte bu nedenle Outlook servisi sayfasından yapacağınız için kafanızın karışmasına gerek yok.Yalnız bu noktada şifrenizin ya da mailinizi kabul edilmemesi gibi bir durumda belirlediğiniz mail adresinin aynısı var anlamına geldiğinden sizden yeni bir mail adresi istenebilir.Bu nedenle şifrenizi oluştururken kem sayı hem de sayılardan oluşmasına özen göstermelisiniz. Şimdi sıra geldi yeni almış olduğunuz mail adresiniz ve belirlediğiniz şifrenizi ile mail hesabınıza giriş yapmaya .

Windows Live sitesinden email adresinize giriş yapabilirsiniz. Yani tarayıcınıza ister hotmail yazın ister msn isterseniz de Msn hesabı yazın fark etmez. Mail adresine girdiğinizde gelenler sayfasına tıkladığınızda Outlook servisine yönlendirileceksiniz. Mail gönderme okuma ve diğer işlemlerinizi Outlook sayfasından gerçekleştirmiş olacaksınız Dilerseniz gelenler sekmesini tıklayarak size gönderilen maillerinizi detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz.

Msn hesabı alarak kolayca bir email hesabı elde etmek için sadece bir kaç dakikanızı ayırmanız yeter. Msn hesabı açıp Microsoft email kullanmak için yapmanız gerekenleri zaten siten sizi yönlendirmeleri ile kolaylıkla yapmış oluyorsunuz. Burada sadece dikkat edilmesi gereken iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz birde güvenlik sorusuna verdiğiniz cevabı hatta mümkünse seçtiğiniz soru ile birlikte verdiğiniz cevabı da bir yere not etmeniz. Email adresinizi şifresini unutmanız ya da hesabınızı sizin bilginizi dışında biri giriş yaparsa en azından telefonunuza gelen mesajla anında haberdar olursunuz. Gördüğünüz üzere email kaydol , email hesap aç, hesap aç tüm bu işlemler sanıldığının aksine oldukça kolay. bilgiler internet kullanıma yeni başlayanlar için kolaylık sağlayacağından daha da kolay. Hesap aç işleminden sonra artık tek yapmanız gereken yeni almış olduğunuz mail adresiniz ve şifreniz ile mail hesabınıza giriş yaprak kendi hesabınızı kullanmak. İster mail atın ister gelen mesajlara cevap verin. Tercih sizin

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons