İsveç Vizesi Almak İçin Ne Kadar Ödemeliyim ? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İsveç Vizesi Almak İçin Ne Kadar Ödemeliyim ?

tarafından 27 Nisan 2017 Perşembe

 

          İsveç vizesi için gerekli evraklar listesi her yıl güncellenmektedir. İsveç vizesi almak isteyen işverenler, emekliler, öğrenciler, ticari ve turistik amaçla İsveç’i ziyaret etmek isteyenler için gerekli evraklar aşağıda sıralanmıştır.

 

Aşağıda belirtilen evrakların her çeşit İsveç vize başvurusu sahibi tarafından hazırlanması gereklidir. Evrakların hazırlanması, dosyalanarak ibra edilmesi zorunludur.

 

Bilgileri doldurulmuş, ıslak imza atılmış ve tarihi kaydedilmiş Schengen Vizesi başvuru formu Pasaportlar ve diğer seyahat belgeleri için, kimlik bilgilerinin açık olarak gösterildiği belge, fotoğraflı ve geriye yönelik 3 yıl içinde alınmış Schengen vizelerinin bulunduğu liste, pasaportunuz vizenin tarihi bitse de en az üç ay daha geçerli olmalıdır ve geriye yönelik 10 yıl içinde düzenlenmiş olması gereklidir.

 

2 adet 35×45 boylarında geriye yönelik altı ay içinde çekilmiş renkli biometrik fotoğraf, yalnız fotoğrafta kişinin yüzü tam surette gösterilmelidir, yüz eşit ve dengeli bir şekilde beyaz ışıkla aydınlatılmış arka fon ise açık renkli olmalıdır.

30.000 Euro tutarında teminatlı Seyahat Sigortası belgesinin orjinali gereklidir.

 

İsveç vize ücreti ise 80.00 Eurodur.

 

Başvuru ve daha detaylı bilgi için http://www.isvecvize.com/ internet adresine giriş yaparak site içerisinde yer alan açıklamalardan yararlanabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons