Kadın Ayakkabılarında Farklı Çizgiler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Kadın Ayakkabılarında Farklı Çizgiler

tarafından 19 Mayıs 2017 Cuma

 

Her kadın için özel bir yere sahip olan topuklu ayakkabılar, yeni sezon modelleriyle göz kamaştırıyorlar. Mükemmel tasarımların yer aldığı topuklu ayakkabılar her geçen gün daha fazla stille birlikte satışa sunuluyorlar. Yapılan değişikliklerle birlikte topuklu ayakkabı kavramı da bir gelişim göstererek oldukça farklı bir noktaya tırmanıyor.

 

Trend topuklu ayakkabı modellerinde konsept açısından çok bariz bir fark olmasa da tasarım detayları ince fakat bir o kadar da etkili seviyede fark yaratıyor. Markaların, kendine özel yorumlarıyla birlikte satışa sundukları topuklu ayakkabılar; günlük, iş yerinde ve özel zamanlarda giyilecek şekilde kategorize ediliyor. Topuklu ayakkabılar

 

Topuklu Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 

Sivri Burun Topuklu Ayakkabılar

 

Sezonun en şık resmi topuklu ayakkabı modellerinden olan sivri burunlu topuklu ayakkabılarda, tasarım detayları bir klasiğin üzerine yakışacak yaratıcılıkta oluşturulmuş durumda. 109 TL fiyatlardan başlayan sivri burun topuklu ayakkabılar artan fiyatlarla devam ediyor.

 

Açık Burunlu Topuklu Ayakkabılar

 

İlkbahar ve yaz aylarının olmazsa olmazları arasında bulunan açık burunlu ayakkabılarda renk ve tasarım alternatifleri oldukça fazla. Sezonun trend modelleri açık burunlu tasarımlarda bulunmakla birlikte 65-75 TL piyasa ortalaması bulunuyor.

 

Bantlı Topuklu Ayakkabılar

 

Ayak güzelliğini ön planda tutan tasarımıyla her sezonun modası olan değişilmez modeller olan bantlı ayakkabılar 69-79 TL seviyesinden başlıyor. Markalara ve tasarımlara göre yükselen fiyatlar 300 TL üzerine çıkabiliyor.

 

Tokalı Topuklu Ayakkabılar

 

Toka detayıyla hoş ve şık bir görünüm detayı oluşturan modellerde kadınlar, geniş bir tasarım alternatifine sahip oluyorlar. Tokaların büyüklüğüne göre değişkenlik gösteren modeller arasından en şık kombinler oluşturabilmeye olanak sağlayan modellerde fiyatlar 50 TL seviyesinden başlıyor.

 

Bilekten Bağlamalı Topuklu Ayakkabılar

 

Ayağı ön planda tuttuğu gibi bilek kısmını da ön plana çıkaran bilekten bağlamalı topuklu ayakkabılar, sezonun modern tasarımlarını oluşturuyorlar. Son derece şık bir görsele sahip olabilmeye olanak sağlayan bilekten bağlı topuklular, yapılacak kombine göre rahat veya zarif bir stil oluşturabilmeye olanak sağlıyor. Bilekten bağlamalı topuklu ayakkabılarda fiyat ortalaması 80 TL oluyor. Nadiren ortalamadan daha düşük fiyatlarla satışa sunulan modelleri bulabilmek mümkün olduğu gibi genellikle 80 TL üzerindeki fiyatlar markaların satış fiyatını oluşturuyor.

 

Süet Topuklu Ayakkabılar

 

Her sezonun ön plana çıkan tasarımları olan süet topuklu ayakkabılardaki hatlar oldukça şık. Süet topuklular, isteğe göre klasik tasarımlı veya daha modern tasarımlı olarak tercih edilebiliyor. 50 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan süet modellerde markaların tasarımlarına göre fiyatlar yükselerek devam ediyor.

 

Deri Topuklu Ayakkabılar

 

Kendine özgü bir havası olan deri topuklu ayakkabılar, özgür bir stili beraberinde getiriyor. Hakiki deri topuklu ayakkabı modellerinde fiyatlar 120 TL seviyesinden başlıyor olmakla birlikte suni deri modellerde ise fiyatlar 60-70 TL seviyelerden başlıyor.

 

Tüylü Topuklu Ayakkabılar

 

Bilek kısmında bulunan tüy detayıyla diğer topuklu modeller arasından sıyrılmayı başaran modellerde fiyatlar 70 TL’den başlıyor.

 

Platform Topuklu Ayakkabılar

 

Kadınların her geçen dönemde ilgilerini artıran modeller olan platform topuklu ayakkabılar, hoş tasarıma sahip olmalarıyla beraber fiyat seviyesi açısından oldukça makul bir tercih olabilecek seviyedeler. 55 TL fiyatlarla satışa sunulan platform topuklu modellerde, fiyatlar yükselerek devam ediyor.

 

 

Kitten Topuklu Ayakkabılar

 

Audrey Hepburn ile yaygınlaşmaya başlayan kitten topuklu modeller, günümüzde hala önemli bir yere sahip. Kitten topuklu modellerde fiyatlar 90 TL’den başlıyor.

 

Chunky Topuklu Ayakkabılar

 

Farklı bir stil oluşturmayı hedefleyenler için chunky topuklu ayakkabılar oldukça tarz renklere ve tasarım detayların sahipler. Chunky topuklularda belli başlı markaların oluşturduğu modeller ön planda çıkıyor olmasıyla birlikte, fiyat seviyesi 70 TL’den başlayarak devam ediyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons