Kadın Cerrahisindeki Uzman İsim | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Kadın Cerrahisindeki Uzman İsim

Tufan Yıldız
tarafından 22 Aralık 2015 Salı
Uzun yıllardır Özel Çapa Hastanesi bünyesinde hizmet vermekte olan Op. Dr. Vehibe Işık bu anlamda birçok hastayı sağlığına kavuşturmuş durumdadır. Alanı hakkında başarılı bir eğitim almış olan doktor hanım hastanede yeni hastalarını beklemektedir.
 

Kadın Cerrahisindeki Uzman İsim

Uzun yıllardır Özel Çapa Hastanesi bünyesinde hizmet vermekte olan Op. Dr. Vehibe Işık bu anlamda birçok hastayı sağlığına kavuşturmuş durumdadır. Alanı hakkında başarılı bir eğitim almış olan doktor hanım hastanede yeni hastalarını beklemektedir. Doktor hanımın istanbul kadın genel cerrah anlamında tedavi imkanı sunduğu hastalıklardan biri olarak da meme kanserini sayabiliriz. Ülkemizde birçok kadının meme kanserine yakalandığını ve maalesef ki öldüğünü varsayacak olursak hastalığın erken teşhisi ve tedavisi son derece önemlidir. Buna bağlı olarak da Op. Dr. Vehibe Işık’a güvenmeniz ve hastalığınızın tedavisini ona yaptırmanız gerekmektedir.

Çapa kadın genel cerrah olarak doktorun tedavi sürecini anlatmadan önce meme kanserinin ne olduğunu incelemeyi uygun görmekteyiz. Kadınlarda meme kanserinin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri olarak meme dokusundaki hücrelerin zamanla belli sebeplerden dolayı zarar görmesi şeklinde söyleyebiliriz. Bu bozulmanın ardından ise meme dokusundaki hücreler kontrolsüz bir biçimde artmaktadır. Zamanla bu hücrelerin mutasyona uğramasıyla birlikte de kanser ortaya çıkmaktadır. Bu hastalığın erken teşhisi çok önemlidir. Aksi takdirde tedaviye ne kadar geç başlanırsa hastalığın tamamen ortadan kaldırılması da o kadar zorlaşmaktadır.

Kadın genel cerrahi doktoru olan Vehibe Hanım hastalarına sistemli bir kemoterapi hizmeti sunmaktadır. Bu tedavi yöntemi sayesinde meme kanserinin olumsuz etkileri belli oranlarda azaltılmaktadır. Sonrasında ise aşama aşama hastalığı giderecek diğer yöntemler uygulanmaktadır. Tabi ki de bu aşamada hastanın moralinin yüksek olması ve çevresindeki manevi desteği daima hissetmesi lazım gelmektedir. Eğer bu sağlanamazsa hastalığın fiziki anlamda tedavisi nispi oranda gerçekleşebilmektedir. O yüzden meme kanserine yakalanmış sevdiğinize daima moral aşılamanız gerekmektedir. Ardından da Özel Çapa Hastanesi’nde çalışmakta olan doktorunuza kendinizi emanet etmelisiniz. Bu sayede meme kanserinden hızlı ve sağlıklı bir biçimde kurtulacağınızı garanti etmekteyiz.

Meme kanseri tedavisinin belli bir ücreti vardır. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki bu ücret kesinlikle sizleri zor durumda bırakacak düzeylerde değildir. Aksine Vehibe Hanım bu anlamda hastaları için elinden geleni yapmaktadır. Yani hem tedavi anlamında hem de fiyat aralıkları bazında bu hastaneye ve doktora sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sonucunda da tedavinizi burada yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Umarız ki meme kanseri gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Ama böylesine üzücü bir hastalığa yakalanırsanız da mümkün olan en kısa zamanda hastalığınızı teşhis etmeli ve buna bağlı olarak da doktorunuza başvurmalısınız. Böylece meme kanserinden kesin olarak sağlıklı şekilde kurtulabileceksiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons