Kaliteli Sütyen Markaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Kaliteli Sütyen Markaları

tarafından 16 Aralık 2017 Cumartesi

 

Sütyen seçimi, bayanların hem görünümü açıdan hem de sağlığı açısından oldukça önemlidir. Doğru sütyen modelini seçmek için gerekli adımları mutlaka her kadın az çok biliyordur. Sütyenlerde olması gereken en önemli özelliklerden birisi kaliteli olmasıdır. Her şeyiyle kaliteli olması, kullanımı açısından büyük rahatlıklar sağlar. Sütyenlerinizi güvenilir sütyen markaları arasından tercih etmelisiniz. Ucuz ve ne olduğu belli olmayan ürünler kullanıp; sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız.

Kaliteli Bir Sütyende Aranacak Özellikler

-Kaliteli bir sütyenin kumaşı oldukça yumuşak ve cildi tahriş etmeyecek şekilde bir kumaş olur. Özellikle göğüsle temas edece kısmın kumaşına dikkat edilmelidir.
-Balenleri, kumaş üzerinden belli etmeyecek şekilde üretilmiş olmalıdır. Kumaş üzerinden bakıldığında balenler az da olsa görünüyorsa, kısa süre içerisinde teller dışarıya çıkacak ve cildinize batacaktır. Ancak kaliteli bir iç giyim firmasından aldığınız sütyende bile yanlış kullanım ve yanlış yıkama adımları nedeniyle balenin kullanım süresi kısa sürebilir.
-Kopça kısımlarındaki teller kolayca bükülebilen, eğilebilen malzemelerden değil; daha sağlam uzun süre dayanacak malzemelerden hazırlanmış olmalıdır.
-Eğer süslemeli bir sütyen ise; süslemeleri sadece silikonla tutturulmamalı, dikişlerle sabitlenmiş olmalıdır. Böylece kullanım ve temizleme esnasında kopmalar azalır.
Sağlığa zararlı olan boyalarla değil, doğal maddelerle renklendirilmiş olmalıdır. Aksi halde kadın sağlığı için ciddi tehlikeli oluşturur.

Kaliteli Sütyenin Faydaları

Kaliteli bir sütyeni, 3-5 ay gibi kısa sürelerde değil daha uzun vadelerde kullanabilirsiniz. Elbette sütyenin kullanım koşulları yıpranma payını etkiler. Uzun vadede kullanmak dışında sağlığınızı riske atmamış olursunuz. Zararlı boyalar içeren kumaşlardan, enfeksiyona neden olacak maddelerden kendinizi korumuş olursunuz. Ayrıca, toplum içindeyken aniden kopan kopçalardan ve hayatınız boyunca unutamadığınız rezillik anlarından da uzak kalmış olursunuz.

Sütyen Seçiminde Kaliteli Markalar

Orkide Sütyen; Orkide, uzun yıllardır iç çamaşırı piyasasında yerini almış, oldukça ünlü ve kaliteli markalardan bir tanesi. Klasik sütyen modelleri dışında günümüz modasına uygun dekolte, minimize, straplez gibi çeşit çeşit sütyenleri birçok kadının hayatını kolaylaştırıyor. Orkide ürünlerinde dikkat çekecek bir nokta ten rengi sütyen modelinin olmamasıdır. Ten rengi yerine ekru rengini tercih eden marka bu anlamda büyük bir fark yaratıyor. Orkide sütyenleri uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli modellerden bir tanesi.

Orkide iç giyim Boyundan Bağlı Destekli Sütyen Claudia

Orkide iç giyim Boyundan Bağlı Destekli Sütyen Claudia

Şık kesimi ve süslemeleriyle göğüslerin dik durmasını sağlayan muhteşem push-up özelliğiyle, hem küçük göğüslü bayanların hem de göğüslerinin dik durmasını isteyen tüm bayanların rahatlıkla tercih edebileceği bir model. Göğüs ortasında zarif ve ince çizgi üzerinde yer alan minik çember biçiminde, üzeri taşlarla kaplanmış süslemesi, boyundan geçişli şık askıları ile oldukça modern ve şık görünüyor. Push-up sütyenin siyah, beyaz ve ten rengi bulunuyor. Bedenleri ise; klasik olarak 75 ila 90 beden arasında.

Kom Sütyen; Birçok alanda ürünleriyle dikkat çeken Kom, sütyenlerinde ise; toparlayıcı etkili modelleriyle ön plana çıkıyor. Çoğunlukla toparlayıcı, minimize etkili sütyenler üreten marka, sağlıklı kumaşlar kullanması yönüyle kullanıcıları tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu yönüyle, büyük göğüslü kadınların vazgeçilmez markalarından biri haline geliyor. Bununla beraber kadınların rahatlığını göz önüne alan Kom, dikiş ve süsleme detaylarının kullanımına da ekstra özen gösteriyor.

Yeni İnci Sütyen; Günümüz modası için gerekli olan sütyen modellerini piyasaya çıkaran Yeni İnci, birçok kategoride sütyen modeline sahip. Sporcu, emzirme, dekolte, toparlayıcı sütyen modelleri bunlardan sadece bazıları. Bayanların rahatlığını ön planda tutan marka, tercihleri göz önüne alarak hem balenli hem de balensiz sütyenler üretiyor. Üstelik toparlayıcı sütyen modellerinde büyük göğüslü kadınlarda fantazi iç giyim de şık olabilir ilkesini benimseyerek dantelli, süslemeli birçok çeşit tasarlamış ve müşterilerine sunmuştur. Ayrıca büyük bir duyarlılıkla, protez göğüs üreten markalardan birisi olmuştur.

Yeni İnci Balensiz Toparlayıcı Sütyen 1610

Yeni İnci Balensiz Toparlayıcı Sütyen 1610

Minimizer etkisi sayesinde büyük göğüslü bayanların, göğüslerini küçük göstermesi için oldukça etkili bir üründür. Küçük görünüm kazandırmasıyla beraber göğüslerin estetik durması için çok uygundur. Ön kısmındaki minik kurdele detayıyla hareketlendirilen fonksiyonlu modeli, balensiz ve kalın askılı olması nedeniyle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürünün siyah, beyaz, ten ve ekru rengi bulunur. 100 bedene kadar alternatifi olması hem büyük göğüsler hem büyük bedenler için önemli bir nokta.

e-icgiyimim sütyen; Dantelli ve saten kumaşlardan ürettiği şık sütyenler ve sütyen külot takımlarıyla dikkat çeken marka, gelin iç giyiminde de büyük önem taşıyor. Genellikle süslemeli ve şık modeller üretmeyi tercih eden markanın renk seçenekleri de oldukça fazla. Hem kaliteli hem renkli olsun diyorsanız; tercihiniz Pierre Cardin’dan yana olmalı. Üstelik markanın sütyen çeşitlerinde aynı modelin, straplez ve askılı gibi farklı fonksiyondaki türlerini bulmanız da mümkün.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons