KALİTELİ VE GÜVENLİ E- POSTA HİZMETİ | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

KALİTELİ VE GÜVENLİ E- POSTA HİZMETİ

tarafından 19 Temmuz 2017 Çarşamba

 

Özellikle kurumsal şirketler her platforma tek tek e posta göndermekte zorlanır. Bunun için % 100 inbox güvencesi ile firmaların e posta göndermekte zorlandığı tüm proformalara e posta gönderimi sağlamaktayız. Böylece kurumsal firmalar artık e posta gönderimi ile vakit kaybetmemiş olurlar. Web sitemiz dünya çapında en çok bilinen ve yine en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Hakkımız da var olan tüm bilgileri internet sitemizden kontrol edip hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ve oldukça fala güvenli e posta hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. SMTP gateway sunucularımızdan faydalanabilirsiniz.

% 100 inbox’un yararı

Kurumsal müşterilerimiz için özenli ve detaylı olarak hazırladığımız SMTP GATEWAY sunucularımız sayesin de e postalarda kesinlikle e posta trafiğine takılma ya da kötü niyetli programlardan da mailler korunmuş olacaktır. Yine gelen önemli e postalar junk klasörü yerine inbox klasörün de görünüyor olacaktır. Yasalar çerçevesin de IP numaralarınız ile birlikte dakikalar içersinde siz değerli müşterilerimizin e posta adreslerine inbox kurulumunu gerçekleştirip kullanıma hazır hal de sizlere teslim etmekteyiz.

Gereksiz E Postalardan Firmalarınızı Koruyalım

Kurumsal firma ya da şirketlere gün içersin de birçok mail gelir. Bu e postaların çoğu gereksiz ve reklam mailleridir. Bunarı teker –  teker açıp okumak oldukça fazla zaman alıcıdır. Bu kadar zaman alıcı e postalarla vakit kaybetmek istemiyorsanız SMTP GATEWAY sunucumuz ile artık reklam içerikli ve tüm gereksiz olan e postaları siliyor ve asla inbox klasörüne aktarılır. Kurumsal firmalar artık yoğun e mail akışı nedeni ile zaman kaybettirmiyoruz. Mesaj içeriklerin de görseller varsa bu görseller en kısa sürede açılır. E postalar için bir diğer sorun URL’nin açılmamasıdır.  Açılmayan URL kişilere vakit kaybettirir. Bunun dışında e postalara virüslü ya da kötü niyetli URL gelebilir. Bunların kontrolü e posta inbox klasörüne düşmeden sunucularımız tarafından kontrol edilir. Eğer içeriği güvenli olan URL sizler için güvenli işareti ile işaretlenir. Güvenli olmayan URL hiçbir şekilde açılmaz.

İstediğiniz kolaylıkta ve güvenli e-mail gönderimi için www.senderwizard.com size yeter.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons