Kariyer Adam Avrupa’da Ön Plana Çıkıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Kariyer Adam Avrupa’da Ön Plana Çıkıyor

tarafından 4 Haziran 2017 Pazar

 

Uzaktan eğitim almak isteyenler için verdiği hizmetle beraber fark yaratmayı başaran kariyer adam, basamakları hızlı tırmanabilmeye olanak tanıyor. Türkiye’nin en iyisi olarak verdiği kaliteli hizmetle ön plana çıkmayı başaran kurum, büyümeye devam ediyor. Uzaktan eğitimde sektörün baş sırasında bulunuyor olmasıyla beraber, rekabet içerisinde olduğu diğer kurumlardan ayrılmayı başarıyor. Sertifikalı eğitim programlarına katılan yüzlerce kişinin beklentilerini karşılamayı başarıyor olması en önemli detay olarak gözüküyor.

 

Kariyeradam, Türkiye’deki rakiplerinden sıyrılıyor olmasının yanı sıra dünya pazarında da önemli bir sırada yer alıyor. Dünya sıralamasında 13.sırada yer alan kurum, giderek gelişen programlarıyla birlikte listenin basamaklarını hızlıca tırmanma noktasında önemli adımlar atıyor.

 

Türkiye’de farklı şehirlere sunduğu uzaktan eğitim programlarıyla yüksek sayıda kişiye ulaşmayı başaran kurum, Avrupa’dan da övgüler alıyor. Avrupa sıralamasında 4.sırada bulunuyor olması itibariyle yaptığı çıkışla birçok uzaktan eğitim programı veren eğitim şirketini geride bırakmış durumda. Layık görüldüğü ödülle beraber kariyeradam yorumları her geçen gün pozitif açıdan artış gösteriyor. Kurum toplamda 14 farklı ülkede eğitim gerçekleştiriyor.

 

http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons