Kariyer Adam Heyecanıyla Eğitimde Lider | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Kariyer Adam Heyecanıyla Eğitimde Lider

tarafından 4 Haziran 2017 Pazar

 

Uzaktan eğitimleri ile meslekte yeterliliği doruklara çıkaran kariyer adam Türkiye’nin 70’ten fazla şehrinde uzaktan eğitim sunarak hizmet ağını yurdun dört bir yanına yayarak eğitim sektörünü online platformlara yayarak kolay ve hızlıca öğrenmenize olanak sağlıyor. Kariyer adam sektörünün lideri olarak bilinmesinin temeli altında kendini geliştiren bir kurumun olması kariyer adam ARGE çalışmalarıyla sunduğu eğitimlerin yanı sıra kendini de genişleterek en doğru eğitimleri sunmaya çalışmakta.

Kariyeradam kurulduğu 2010 yılındaki gibi her daim ilk günkü aşkla eğitim sektöründe ilerlemeye devam ediyor. Kariyeradam yorumlarıyla sizin almak istediğiniz eğitimi en yalın halli yorumlayarak kolay ve nitelikli bilgiye ulaşarak eğitiminizi en iyi şekilde almanıza olanak sağlıyor.

Kariyer adam genel müdürü ile ufak bir konuşma yapan bir gazeteci Türkiye’de kurduğu uzaktan eğitim için harcadığı efora ve içinde yaşattığı heyecana hayran kaldım. Dedi bu da kariyer adamın eğitim aşkını nasıl üst seviyelerde kaldığını ortaya çıkarıyor. Gazetecinin yazısını okumak için http://www.gundemdekihaber.com/kariyeradam-tebriki-hak-ediyor-kariyer-adam-egitim-kurumlari haber sitesini ziyaret ederek tüm görüşlerini okuyabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons