Kıl Çadırın Önemi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Kıl Çadırın Önemi

tarafından 12 Haziran 2017 Pazartesi

 

Senelerdir çadır sektöründe güvenilir müşteri anlayışıyla yola çıkan Otantik Kılçadırı, kalitesinden bir nebze bile olsa kalitesinin dışına çıkmadan geçmişten bugüne kadar izini sürmektedir. Kıl çadırı otağ çadırı, restoran düğün için dekorasyonlar gibi hizmetlerimiz sizlerin memnuniyeti için hazırlanır. Türk kültürünü olduğu gibi göstermesi, Yörük kültüründen bir enstantane olması sebebiyle tarihi değeri ve otantik görünüşüyle bütün ilgileri üzerine toplamaktadır. Kış aylarında kapıları örtüldüğünde üzerine yapılmış olan yalıtımı sayesinde sıcak kalabilme özelliğine sahip olan kıl çadır yazları ise tam tersi serin olması yönüyle dikkat çekiyor. İçerisinde tesis yapılabilecek bir ısıtması açısından da ısı kaybı yaşamaksızın çok konforlu bir ortam elde elde edilme fırsatı sunuyor.

 

Aynı biçimde gelen yaz aylarında da sıcakların artış göstermesiyle beraberinde hem kapaklar açık hem de kapalı bir şekilde kullanılabiliyor. İmalatından kurulumuna dek oldukça hassas bir çalışmayı önümüze getiren Yörük çadırı, bitirildiğinde oldukça şık gösterişli bir görünüm önümüze koyuyor. Bu görünüm ile beraberinde ister otantik bir hava, isterseniz de lüks bir hava koyabiliriz. Bu tamamen sizin insiyasitifinize kalmış bir durumdur.

 

İster düğünlerde isterseniz restaurantların dekorasyonunda isterseniz de geçmişten günümüze değer bırakılan tarihimizi yakından yansıtan kılçadırlarla şık bir görünüm kazanabilirsiniz. İstediğiniz şekle göre tasarlanmakta, yapmak istediğiniz yerlere göre de size tavsiye imkânı verilmektedir. Geçmiş tarihimizden bugünümüze dek taşınmış bu kültür mirasını dokusuna zarara uğratmadan önümüzdeki kuşaklara taşımak ise işini tam anlamıyla yapan kaliteden ödün vermemiş firmalarla mümkün kılınacaktır. Sayıları her geçen gün azalan ancak işini doğru ve dürüst bir şekilde yapan otantik otantikkilcadir.com firması bu tarihi mirasa sahip çıkmakta ve güzel eserler ortaya koymak için var gücüyle hizmet etmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons