Korku evleri ve Kaçış oyunları artık gerçek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Korku evleri ve Kaçış oyunları artık gerçek

Tufan Yıldız
tarafından 3 Şubat 2016 Çarşamba
Kaçış oyunları denilince akla ilk gelen bilgisayar platformunda ortaya çıkan kaçış oyunları olmakta, bu kaçış oyunlarını oynayan oyuncular dijital ortam içerisinde özel olarak tasarlanmış olan evden kaçış oyunu, oyun alanlarında aktif olarak yer alır ve görevleri tamamlamaya çalışırlar.
 

Evden kaçış oyunları

Kaçış oyunları denilince akla ilk gelen bilgisayar platformunda ortaya çıkan kaçış oyunları olmakta, bu kaçış oyunlarını oynayan oyuncular dijital ortam içerisinde özel olarak tasarlanmış olan evden kaçış oyunu, oyun alanlarında aktif olarak yer alır ve görevleri tamamlamaya çalışırlar, görevleri yaparken karşılarına çıkan bulmaca ve şifreleri çözere adım adım ilerlemeye çalışan oyuncuların amacı akıl ve mantık yürütme ile şifreleri çözmektir.

Bu oyun alanının potansiyelinin görülmesi ile birlikte ilk olarak Japonya evden kaçış oyunları alanında faaliyete geçmiş, dijital ortamlarda yer alan bu oyunları gerçeküstü kaçış deneyimini için gerçek dünyada hazırlanan oyun alanlarına aktarmıştır, sonrasında Japonya’yı bir çok ülke takip etmiştir.

Korku evleri ve kaçış oyunları İstanbul

Korku evi ve bulmaca ağırlıklı olarak bulunan evden kaçış oyunları için İstanbul’da yaşıyor ve korku evleri yada kaçış oyunları alanında yeni evler arıyorsanız Akıl Oyunları Kulübü sizler için doğru adres olacaktır, sahip oldukları bulmaca ağırlıklı oyun olan Gizemli Piramit Memphis oyunu ve korku evi için hazırlanmış olan Ceset Merzarlık korku evi, Ceset Morg korku evleri, gerçek üstü kaçış deneyimini en iyi şekilde yaşabileceğiniz oyunlar arasında bulunmakta.

Oyunlar hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon ve iletişim gibi bilgiler için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.akiloyunlarikulubu.com/

Gizemli Piramit Memhpis tanıtım filmi ;

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons