Led Spot | www.elektrikmarket.com.tr | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Led Spot | www.elektrikmarket.com.tr

tarafından 13 Nisan 2018 Cuma

 

 

Led spot yüksek kaliteli olarak firmamız tarafından üretiliyor. Led aydınlatma alanında büyük bir tecrübeye sahip olan firmamız, tecrübesini ürünlerine yansıtıyor. Hemen sitemizi ziyaret ederek bütün ürünlerimizi en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Led Spot

Led Light Emitting Diode kelimelerinin kısaltmasından oluşan bir kelimedir. Led, yarı iletken özellikte , diyot temelli , ışık yayan bir elektronik devredir. Elektriğin en çok kullanılan kaynak olduğu düşüncesi ile tasarruf sağlamak için ilk olarak 1920 yılında Rusya’da icat edilmiştir. Led aydınlatma olarak bilinen bu sistem ampul ve lamba olarak farklı şekillerde kullanılmaktadır. Led Spot en çok kullanılan çeşididir. Spot lambalar tavan, duvar, mobilyalar gibi farklı yapılar içerisine gizlenerek gözü yormayacak ve en iyi aydınlatmayı sağlayacak tarzda dizayn edilmektedir. Spot aydınlatmalarda led lambaların kullanılması hem daha iyi aydınlatma sağlarken hem de daha az enerji ile tasarruflu ışıma olanağı sunmaktadır. Minimum elektrik tüketimi ile en çok kullanılan aydınlatma sistemi olan led spot lambalar uzun ömürlü olması özelliği ile de evlerde ve işyerlerinde en sık tercih edilen aydınlatma aracı olmuştur.

Led Spot Fiyatları

Led spot lambalar piyasada farklı özellik ve yapıda çeşitleri ile farklı fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Led spot lambanın fiyatı kadar kalitesi de oldukça önemlidir. Kaliteli üretim ile imal edilmiş led lambalar uzun yıllar aynı kalite ile kullanılır. Bu nedenle kaliteli led spot lambayı uygun fiyata satın almanız önemlidir. Piyasaya göre çok daha uygun fiyatlarla kaliteli led spot lambalar internet sitelerinde satılmaktadır. Led spot fiyatları ve kaliteli modelleri için www.elektrikmarket.com.tr internet sitesinden faydalanabilirsiniz. En cazip fiyatlarla en kaliteli Led spot lambaları bulabileceğiniz bir sitedir.

Led Spot Aydınlatmanın Avantajları

Led spot aydınlatma sisteminin diğer aydınlatma yöntemlerine göre birçok avantajları vardır. Öncelikle Led Spot aydınlatma sistemi daha az elektrik tüketimi ile oldukça tasarruflu bir aydınlatma sistemidir. Led spot ampuller normal ampullere göre % 60 ile %80 arasında bir elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Üstelik ışığı çok verimli bir şekilde kullanan Led Spot aydınlatma sistemleri normal aydınlatma sistemlerine göre çok daha iyi bir aydınlatma sağlar. Daha az elektrik ile daha iyi aydınlatan Led spot lambalar aynı zamanda çok uzun ömürlüdür. Normal lambalara göre 30-40 kat daha uzun ömürlüdürler. Günde 7-8 saat sürekli yanan bir Led lamba 15-20 yıl arası bir ömre sahiptir. Yani Led lambayı bir kez alıp taktığınızda yıllarca kullanma şansınız vardır. Işığı eşit şekilde yayarak daha verimli bir aydınlatma sağlayan Led spot lambalar gözü yormayan bir ışık sistemi ile aydınlanma imkânı sağlar. Oldukça düşük sıcaklıklarda bile anında aydınlatma sağlar. Florasan lambalarda olduğu gibi ısınmasını ve yanmasını beklemeniz gerekmez. Led lambalar dış mekân aydınlatmaları için de oldukça uygundur. Şok ve titreşimlere oldukça dayanıklı olan Led spot lambalar normal lambalar gibi kırılgan özellikte değildir. Yapısında civa ve halojen gazlar bulunmayan Led lambalar diğer lambalara göre daha çevrecidir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons