LetGo Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

LetGo Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

LetGo Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır

 

letgo-uygulamasi-nedir-nasil-kullanilir

İnternet oluştuğundan beri insan hayatında birçok faydalı imkana adım atmıştır. İnternetten iş ilanları bakmak, oyunlar oynamak, eşyaları incelemek, araba fiyatlarına bakmak ve birçok unsurun kaynağı tabii ki internettir. Bir ürün alacağımız zaman internetten incelerken, fiyatları da diğer sitelerle karşılaştırarak en ucuzunu ve en garantilisini almaya çalışırız. Bunu hemen hemen her insanoğlu yapıyor ve internetin olumlu yönlerinden zerresine kadar faydalanıyor. Örneğin bir mağazaya gidip telefon baktığımızda, fiyatı yüksek bulunca ‘’Bir de internetten bakayım’’ ifadesini mutlaka kullanmışızdır.

İlan sitelerinde bulunan ürünlerin taksit seçeneklerini, ürün özelliklerini ve fiyatlarını diğer sitelerle mutlaka karşılaştırmışızdır. Bu sitelere bakarken, ürün hakkında konulan resimler bazen bizleri yanıltabilir ve hüsrana uğrayabiliriz. Ürünü istediğimizde resimdeki gibi gelmemesi, defolu olması ve gecikmesi gibi temel problemler, maalesef başımıza gelebiliyor. Bu ve buna benzer durumlar her zaman canımızı sıkmıştır. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan LetGo uygulaması ile bu can sıkıntısına bir son verebilirsiniz. LetGo uygulaması akıllı telefonlarda kullanılan bir alışveriş programıdır. Bu program sayesinde eşyalarımızı satabilir, kendimize eşyalar alabiliriz. Kimi insanlar sıfır ürün satarken, kimileri de ikinci el ürünler satıyor. Program içerisinde en çok satılan ürünler ise tabii ki ikinci el. Eşyasını satan insanlar fotoğrafları çekerek aynı şekilde programa yüklüyorlar ve alıcılara sunuyorlar. Programın güzel yanlarından bir tanesi de konuma dayalı olması. Örneğin Malatya üzerinden bir eşyanızı satıyorsanız programa yüklüyorsunuz ve ürününüzü sadece Malatya içerisinde yaşayan insanlar görebiliyor.

Bir ürün hoşunuza gittiği zaman aynı gün içerisinde gidip görebiliyorsunuz. Diğer sitelerde olduğu gibi canlı şekilde görmeden ve incelemeden kesinlikle ürüne sahip olma şansınız yok. Beğendiğiniz ürüne dokunduğunuzda tüm resimleriyle detaylarıyla ve satıcı bilgileriyle karşınıza çıkacaktır. Ürünü beğendiyseniz ve pazarlık yaparak gidip görmek isterseniz, kullanıcıya mesaj dahi atabilirsiniz. Tıpkı Messenger gibi mesaj özelliği barındıran LetGo, kullanıcılar için birçok şeyi de düşünmüş. LetGo programını Google üzerinden aratarak APK cinsinde veya Google Play Market içerisinde ücretsiz şekilde bulabilirsiniz. LetGo programı, satıcı ve alıcı bilgilerinin tamamının doğru girilmesine de dikkat ediyor. Yani profilinizi oluştururken mutlaka bilgileri tamamen doğru vermelisiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons