LG Optimus G Pro Modeli Doğrulandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

LG Optimus G Pro Modeli Doğrulandı

Can Devecioğlu
tarafından 13 Şubat 2013 Çarşamba
Yaklaşık bir ay önce ilk söylentilerini ve ortaya çıkan ilk basın görselini sizlere aktardığımız LG Optimus G Pro, LG'nin resmi Facebook sayfasında yayınlanan aşağıdaki fotoğraf ile doğrulanmış oldu.
 

Geçtiğimiz haftalarda çeşitli görselleri ile basına sızdırılan LG Optimus G modelinin bir üstü olarak tanıtılan Optimus G Pro modeli hakkındaki gelişmeleri yakından takip ederek sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise LG, resmi Facebook sayfasında yayınladığı aşağıdaki fotoğraf ile Optimus G Pro modelini resmen doğrulamış oldu. Satışa çıkacağı tarih olarak MWC 2013’ün hemen sonrası olarak tahmin edilirken cihazın 5.5 inç büyüklüğe sahip ekranı, akıllı telefon – tablet karışımı segmentinin yeni bir üyesi olduğunu bizlere gösteriyor.

Cihazın ilk bakışta Samsung’un Galaxy S3 modeli ile başlattığı yeni tasarım anlayışına benzediğini görüyoruz. Oval hatları ve fiziksel bir ana ekrana dönüş tuşu ile dikkatli bakılmazsa Note II ile karıştırılabilecek bir model olacağını söyleyebiliriz. Fakat cihazın çerçevesinin inceliği, Optimus G Pro’ya bambaşka bir hava katmış. Cihazın arka yüzeyi hakkında ise neredeyse benzersiz diyebiliriz. İlk olarak Google ile birlikte üretilen Nexus 4 modelinde gördüğümüz mozaik arka yüzey, Optimus G Pro’da da karşımıza çıkıyor. Kullanılan cam yüzeyin 3 boyutlu bir yüzeyi andırdığını dile getiren LG’nin bu arka yüzeyi eğimli yapması da ergonomi açısında önemli detaylardan bir tanesi.

3140 mAh gücündeki batarya ile satışa sunulacak olan cihazda 4 çekirdekli işlemci ve 2 GB sistem belleği olacağı tahmin ediliyor. Full HD çözünürlüğe sahip ekranın keyfini tam olarak alabilmek için LG’nin cihazda kullandığı arayüz 3D destekli olacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons