Ligatus
Ligatus Reklam-Rezervasyon Platformu, Online Reklamcılık Ligatus, yayıncılık ağları içerisinde oldukça yeni ve farklı seçenekler sayesinde kişilere reklam sunarken ayrıca birçok değişikliği ön planda tutarak adım atmaya devam etmektedir. Ligatus yerli çözümleri ile Avrupa’nın en büyük prim sunan sitelerini de bünyesine entegre etmiştir.
Oldukça güçlü ve güvenli bir marka olarak bilinmeye devam ederken ayrıca garantisi ise güvenliği olarak ifade edilmektedir. Rakipsiz bir ağ ve garanti kalite. Bu durum aslında birçok reklamveren için şart görülen durumlar arasındadır. Ligatus ile doğal bir format İnternet kullanıcısı olan bireylerin yüzde 90’ı “İnternette karşılaştıkları reklamların neredeyse her yerde olduklarını ve sürekli göze battıklarını” düşünmektedirler. Ligatus Doğal Çözümleri, tam da bu durum üzerinde yoğun çalışmalar yürüterek, müşteri ve ziyaretçilerin rahatsız edilmesine engel olarak, kişileri sıkıcı reklamlardan kurtararak yeni fikirleri hizmete sunmaktalar. Bu reklamlar akıllı algoritmalardan hazırlandıkları için reklam yerleşimleri web sitenin içeriğine en iyi bir şekilde entegre edilmektedir. Aranılan kelime öbeğine veya en yakın tahmini benzerine göre reklam akışları hazırlanır ve daha iyi performans elde edilmesini sağlar.
Ligatus ile İki Farklı Çözüm “Doğrudan Yönlendirme ve İçerik Pazarlama” gibi iki farklı çözüm yoluyla müşterilerin daha çok kazanmasına ve ziyaretçilerin daha doğru yönlendirmesine yardımcı olur. Doğrudan Yönlendirme: Bu seçenek sayesinde doğru kişilere teklifinizi iletebilir, yüksek ve kaliteli tıklama durumlarının ise değerli müşterilere dönüşümünü sağlayabilirsiniz. İçerik Pazarlama: Sitenize ziyaretçi çekmeye başlayın ve içeriklerinizin tanıtımını yaparken doğru kitlelerle etkileşimde bulunun.
Dijital Reklamlar ve Bütün Cihazlarda Reklam Günümüz teknolojisinin bu denli karışık olma yolu bizleri farklı algoritmalara sürüklemektedir. Dolayısıyla içerisinde yaşadığımız dönemin farklı cihazları mevcuttur ve bütün cihazlarda reklamların kaliteli görünmelerinin hedeflenmesi nihayetinde kaçınılmaz durumdur. Hepimizin birden çok cihaza bağlı olduğunu bilerek, Ligatus doğal reklam çözümleri de oldukça iyi bir şekilde entegre edilmiş durumdadır.
Web sitelerine, tabletler ve mobil cihazlar ile girilen m-siteler ve uygulamalara işte tam bu sebepten ötürü mükemmel bir şekilde entegre edilmiş durumdadır. Bizler yalnızca modern yaşam tarzını ve internet tüketiminin takip işlerine bakmakla kalmıyor ayrıca onların birer parçası haline geliyoruz.