Linkedin Yeni Bir Satın Almaya Daha İmza Attı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Linkedin Yeni Bir Satın Almaya Daha İmza Attı

Arman Emyan
tarafından 13 Nisan 2015 Pazartesi
Profesyonel iş hayatının ağı görevini üstlenen Linkedin yeni bir satın almaya daha imza attı. Pek çok eğitim videosu ile popüler olan site Lynda, Linkedin tarafından satın alındı.
 

İnternetin en eski mecraları arasında yer alan ve profesyonel iş hayatına yönelik bir platform olan Linkedin yeni bir satın alıma daha imza attı. Sitenin resmi blogundan yayınlanan habere göre, e-eğitim sitesi Lynda, 1.5 milyar dolara Linkedin tarafından satın alındı.

Lynda sitesinin geniş kapsamlı içerikleri ve diğer fırsatları artık Linkedin tarafından kullanıcılara sunulacak. Yazılımcılık, fotoğrafçılık, web tasarımı ve diğer sektörler ile alakalı olarak eğitim içerikleri sağlayan Lynda, hazırladığı videoları abonelerine sunuyor.

Lynda, e-eğitim’in faydalarını üyelerine paketler halinde sunuyordu. Linkedin’de yer alan “Yetenekler” bölümünde ise kullanıcılar artık bu alanlara anahtar kelimeleri girerek Lynda içeriklerine ulaşabilecekler. 1.5 milyar dolarlık satın alma ile birlikte gerçekleşecek olan yeniliklerin kısa bir süre sonra kullanıcılara sunulması bekleniyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons