Mark Zuckerberg Facebook Telefonu Hakkında Açıklama Yaptı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mark Zuckerberg Facebook Telefonu Hakkında Açıklama Yaptı

Tufan Yıldız
tarafından 2 Şubat 2013 Cumartesi
Uzun zamandır teknoloji gündemini meşgul eden Facebook'un akıllı telefon üreteceği söylentilerine Facebook'un Ceo'su Mark Zuckerberg'den açıklama geldi.
 

Uzun zamandır teknoloji gündemini meşgul eden Facebook’un akıllı telefon üreteceği söylentilerine Facebook’un Ceo’su Mark Zuckerberg’den açıklama geldi. Bir süredir gündemde olan Facebook’un Windows Phone işletim sistemli bir akıllı telefon üreteceğine ve standart olarak opera tarayıcısı ile piyasaya sürüleceği yönündeydi.

Facebook’un Ceo’su Mark Zuckerberg, bir toplantıda telefon ile ilgili söylentilere açıklık getirerek, Facebook’un herhangi bir telefon üretmeyeceğini dedikoduların tamamen asılsız olduğunu bildirdi. Eğer Facebook bir telefon üretse 10 milyon adet telefon satacaklarını ve bu durumda kullanıcılarının %1’ine tekabül ettiğini belirten Mark Zuckerberg, ayrıca bunun doğru bir strateji olmadığınında altını çizerek mevcut akıllı telefonlara yönelik uygulamaların daha doğru adım olacağını belirtti.

Böylelikle Facebook’un herhangi bir telefon üretmeyeceği birinci ağızdan çıkan sözlerle dedikoduları sonlandırmış oldu.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons