Mark Zuckerberg: "Google İle Konuşabileceğimiz Hiç Bir Şey Yok!" | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mark Zuckerberg: “Google İle Konuşabileceğimiz Hiç Bir Şey Yok!”

Tufan Yıldız
tarafından 4 Şubat 2013 Pazartesi
Facebook’un geçtiğimiz günlerde kendi sosyal ağı içerisindeki arama motoru olan Graph Search’ın tanıtmasından sonra Facebook ile Google’ın arası bir hayli açılmış durumda.
 

Facebook’un geçtiğimiz günlerde kendi sosyal ağı içerisindeki arama motoru olan Graph Search’ın tanıtmasından sonra Facebook ile Google’ın arası bir hayli açılmış durumda diyebiliriz.

Google’ın sosyal ağ hizmeti Google+ ile Facebook’un zaman zaman karşılaştırılması gündeme hep gelmiştir. Bu iki devin karşılaştırılması bazen sürtüşmelere kadar gittiği bile olmuştur. Sizlere geçtiğimiz günlerde Google CEO’su Larry Page Facebook’un Kötü Yönetildiğini Belirtti başlıklı haberimizde Larry Page’in Facebook hakkında söylediklerini hemen hemen herkez hatırlar.

Son zamanlardaki atışmalar Facebook’un Ceo’su Mark Zuckerberg’i kızdırmış durumdaki Mark Zuckerberg son yaptığı konuşmada Google ile konuşabilecekleri hiç birşey olmadıklarını dile getirerek “Google ile olan ilişkimiz, şirketlerin gerçek anlamda iletişim kurduğu türden bir ilişki değil” açıklamalarını yaptı.

Konu ile ilgili Google cephesinden henüz bir cevap gelmedi fakat gün geçtikçe Google ile Facebook arasındaki sürtüşme atacağa benziyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons