MegaUpload Yarın Kaldığı Yerden Devam Edecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

MegaUpload Yarın Kaldığı Yerden Devam Edecek

Tufan Yıldız
tarafından 19 Ocak 2013 Cumartesi

 

Dünyanın en büyük dosya paylaşım sitelerinden birtanesi olan MegaUpload 19 Ocak 2012 tarihinde SOPA yasası yüzünden kapatılıp kurucusu Kim Dotcom’da tutuklanmıştı ve sonrasında kefalet ile serbest kalmıştı.

Kim Dotcom serbest kaldıkdan sonra kapatılan MegaUpload’ı yaşatmak için kolları sıvadı. Mega ismiyle devam edecek dosya paylaşım sitesi yarın itibariyle yayına girecek. Kim Dotcom resmi Twitter hesabı aracılığıyla “Yeni Mega bu Pazar geliyor, beğenmenizi diliyorum. Sanki kendimi zaman içinde yolculuk yapıyormuşum gibi hissediyorum” açıklamalasını yaptı. Yeni Zellanda’da bulunacak olan sunucularından yayın yapacak olan Mega’nın kurucusu Kim Dotcom yaşadıklarından ders almamış gibi görünüyorki ceza aldığı bu işe tekrardan yöneliyor. Konu ile ilgili Amerika Birleşik Devletleri’nden henüz bir açıklama gelmedi fakat Kim Dotcom aynı sebebden dolayı tutuklanırsa bu sefer kefaletin kurtaramayacağı ağır bir ceza alacağı ise aşikar. İlerlediğimiz günlerde MegaUpload’ın devamı olarak görülen Mega eskisi gibi beklenilen ilgiyi görüp görmeyeceğini hep beraber göreceğiz. Mega’ya ise mega.co.nz adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons