Microsoft Surface Pro’nun Çıkış Tarihi Doğrulandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Microsoft Surface Pro’nun Çıkış Tarihi Doğrulandı

Can Devecioğlu
tarafından 23 Ocak 2013 Çarşamba

 

Geçtiğimiz haftalarda Surface Pro Bu Ay Satışa Çıkıyor başlığı altında paylaştığımız, Microsoft’un Surface tabletinin Pro versiyonunun Ocak ayı içerisinde satışa çıkacağını dile getirmiştik. Ocak ayının son haftasına girerken ise Microsoft, Surface Pro için tanıtıcı bir video yayınlayarak Surface Pro tabletini doğruladı ancak çıkış tarihi olarak Şubat ayını işaret etti.

Surface Pro için hazırlanan tanıtım videosunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bilindiği üzere Microsoft’un Surface tableti ARM tabanlı işlemci mimarisinde çalışıyor ve Windows RT işletim sistemini kullanıyor. Bu işletim sistemi Metro arayüz gibi Windows 8 bileşenlerine sahip olsa da alıştığımız masaüstü ve dizüstü sistemlerdeki Windows işletim sistemiyle pek alakası olmayan bir sürüm olarak karşımıza çıkmaktaydı. Sırf bu yüzden bile onbinlerce geri iade alan Microsoft, Şubat ayı içeriside piyasaya sunacağı tableti ile tam anlamı ile bir Windows 8 işletim sistemine Surface Pro’da yer verecek.

Oldukça düşük sayılabilen satış rakamları ile, diğer üreticilerin satışa çıkardığı tabletlerden daha az bir satış rakamına ulaşan Micforosft Surface’ın bu yeni sürümü ile dikkatleri toplaması bekleniyor. Surface Pro için hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Cihazın teknik özelliklerine dair henüz bir bilgi verilmiş değil ancak bilgi verilmemesinin sebebi çok çeşitli donanımlarla satışa çıkacağından dolayı olabilir. Son bir detay olarak, videodan göründüğü kadarıyla Surface Pro’nun ilk Surface’a göre daha kalın olduğu görülebiliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons