Milliyet Google Tarafından Banlandı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Milliyet Google Tarafından Banlandı!

Tufan Yıldız
tarafından 20 Ocak 2013 Pazar

 

Türkiye’nin en büyük haber sitelerinden olan Milliyet.com.tr Google tarafından kötü yazılım dağıtıcısı sebebinden dolayı banladı. Milliyet.com.tr adresine giren ziyaretçiler Google’ın uyarı mesajı ile karşılaşıyor.

Milliyet’ın banlanma sebebi ise aslında reklam bannerları. Son zamanlardaki kullanıcıların güvenliğini tehdit eden zararlı yazılımlar bir çok sitenin reklam bannerlarından kullanıcılara erişebiliyor. Google böyle durumları farkettiği anda bannerı yayınlayan websitelerini güvenlik ihlalinden dolayı böyle bir filtreye alıyor. İnternet siteleri için gerçek anlamda kötü bir izlenim yaratan Google uyarısına aşağıda sizler için eklediğimiz görselden ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili henüz Milliyet’ten bir açıklama gelmedi fakat arkaplanda dünyanın en büyük arama motoru Google’ın, Milliyet.com.tr için uygulamış olduğu filtreyi kaldırmaya çalışıkları kesin.

milliyet google ban

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons