Netflix’ten Yeni Bir Film Daha: Mute | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Netflix’ten Yeni Bir Film Daha: Mute

tarafından 6 Şubat 2018 Salı

 

Netflix’ten Yeni Bir Film Daha: Mute

Netflix’ten Yeni Bir Film Daha: Mute başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

Önümüzdeki bir kaç gün içinde Altered Carbon’un ilk bölümünü yayınlayacak olan Netflix, ayın sonlarına doğru da bir bilim-kurgu filmiyle izleyicilerini mest edecek. Filmin yönetmen koltuğunda, Wartcraft’tan tanıdığımız Duncan Jones oturuyor. Başrollerde ise Alexander Skarsgård, Paul Rudd ve Justin Theroux oynuyor.

Netflix tarafından 16 yaş ve üzeri uyarısıyla yayınlanacak olan filmin konusu , şiddet dolu bir geçmişe sahip bir adamın kayıp kız arkadaşını ararken yakın gelecekteki Berlin’in yeraltı dünyasıyla olan mücadelesini işliyor.

Fragmana bakıldığında yer yer siberpunk havasını solumak mümkün. Bunun yanı karanlığın içerisinde sönük farlı uçan arabalar dev sokak ekranları ve led ışıklı tabelalar Bir Blade Runner havasını da estirmiyor değil. Orijinal adı “Mute” olan ve ülkemizde Sessiz Kahraman olarak izlenecek film 23 Şubat’ta yayınlanacak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons