Nexus 4, Üretimden Kalkmıyor Hatta LG Yeni Nexuslar Üzerinde Çalışıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nexus 4, Üretimden Kalkmıyor Hatta LG Yeni Nexuslar Üzerinde Çalışıyor

Can Devecioğlu
tarafından 15 Ocak 2013 Salı

 

Son günlerde ortaya çıkan Nexus 4’ün üretimden kalkacağı yönündeki iddiaları sizlerle paylaşmadan önce haberin doğruluğundan emin olmak istedik. Söz konusu haberler LG tarafından açıkça yalanlandı. LG’nin Nexus 4’ü üretmeye devam ettiği, önümüzdeki dönemlerde de devam edeceği duyuruldu. Fakat ciddi bir talep olması sebebiyle cihazın planlandığı şekilde pazarlanamadığı da dile getirildi. LG’nin yaptığı ilk açıklamalara göre Nexus 4, Aralık 2012’de ülkemizde satışa çıkacaktı fakat diğer ülkelerde olduğu gibi yoğun talepten dolayı cihaz halen daha planlanılan şekilde bir satış ağına ulaşmış değil.

LG’den gelen bir diğer açıklama ise farklı Nexus cihazlar üzerinde çalıştıkları. Google’ın LG partnerliğinden memnun kaldığını ve daha şimdiden bir sonraki Nexus akıllı telefon ve tablet için LG ile çalışmaya başladıkları yapılan açıklamanın devamında yer alıyor.

Nexus 4 hakkındaki gelişmeler şimdilik bu kadar. Henüz duyurulalı kısa bir süre geçen Nexus 4’ün üzerine yeni bir akıllı telefonun duyurulması pek mantıklı değil. Yalnızca Ar-Ge çalışmaları için yeni bir cihaz üzerinde çalışılınıyor olabilir. Ancak LG imzalı bir Nexus tablet söz konusu olabilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons