Nintendo Mobil Uygulama Geliştiriyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nintendo Mobil Uygulama Geliştiriyor

Arman Emyan
tarafından 15 Şubat 2015 Pazar
Oyun dünyasının yakından tanıdığı Nintendo firması mobil cihazlar üzerine yoğunlaştıklarını ve uygulama geliştirdiklerini açıkladı.
 

Nintendo firmasının Başkanı Satoru Iwata Perşembe günü düzenlenen bir toplantıda iş dergileri arasında yer alan Nikkei’ye yeni bir mobil uygulama üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Iwata, mevzu bahis uygulama ile Mii karakterlerini özelleştirmek istediklerini söyledi. Uygulama içinde sevimli, özelleştirilebilen avatarlar yer alacak ve oyun tutkunları bunları kişiselleştirerek sosyal ağ platformlarında paylaşabilecekler.

Gelişme Nintendo’nun akıllı telefonlar için oyun geliştirdiği anlamına gelmiyor. Ancak Nintendo’nun oyunları mobil platforma taşıması gibi bir ihtimal de bulunuyor.

Iwata, şimdilik mobil platformlara oyun geliştirmek yerine konsollara yeni kullanıcı çekebilmek için akıllı telefon ve tabletlerin gücünü kullanacaklarını söylüyor.

Mobil uygulamalar üzerinden desteklenecek olan Nintendo Wii U ve 3DS, oyunculardan beklenen ilgiyi alırsa Nintendo’nun önümüzdeki günlerde yeni hamleler yapması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons