Nokia’dan Windows 8 İşletim Sistemli Tablet Müjdesi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nokia’dan Windows 8 İşletim Sistemli Tablet Müjdesi

Can Devecioğlu
tarafından 13 Şubat 2013 Çarşamba
Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlardan beklentilerini karşılayan Nokia, Pakistan'da düzenlenen bir basın toplantısında, ilk tabletinin görselini sızdırmış olabilir mi?
 

Geçtiğimiz yılın son çeyreğine damgasını vuran Windows Phone 8 işletim sistemi ve bu işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarla birlikte çeşitli tablet modellerinin de piyasaya çıkışına şahit olmuştuk. Tablet kısmında şimdiye kadar herhangi bir hamlesi olmayan Nokia, akıllı telefon pazarında Microsoft ile yaptığı işbirliği sonucunda adeta Windows Phone 8’in yüzü oldu diyebiliriz. Halihazırda yalnızca Nokia ve HTC’nin Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlarını pazarda gördüğümüz şu günlerde Nokia’dan yeni bir haber Windows işletim sistemli mobil cihaz severleri mutlu edecek gibi görünüyor.

Nokia Gadgets sitesinin haberine göre Pakistan’da Nokia Lumia 620 isimli akıllı telefonun lansmanında kullanılan bir arka plan resminde yer alan Lumia 620’nin yanındaki tablet bilgisayar, akıllara Nokia’nın yeni bir tablet modeli üzerine çalıştığı ihtimalini getiriyor. Tablet, çizgileriyle Lumia akıllı telefonların orta segmentinde gördüğümüz oval hatlara sahip. Basın toplantısında çekilen fotoğraf yüksek çözünürlüklü olmadığı için tablette herhangi bir Nokia izi, fotoğraf üzerinden görünmüyor ancak düşünüldüğünde, Nokia’nın bir sonraki adımı için oldukça mantıklı bir hamle olarak nitelendirilebilecek Nokia Lumia tablet hakkında henüz resmi bir doğrulama yapılmış değil.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons