OnePlus, Oxygen OS Ekibini Açıkladı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

OnePlus, Oxygen OS Ekibini Açıkladı

Arman Emyan
tarafından 14 Şubat 2015 Cumartesi
Cyanogen ile arası bozulan OnePlus, kendi ROM'unu hazırlamaya başlamıştı. OnePlus yeni ROM ekibi Oxygen OS duyurdu. Detaylar haberimizde.
 

Cyanogen ekibi ile arası iyi olmayan OnePlus, OnePlus One modeli için ROM olarak CyanogenMod kullanmayı düşünmüyordu. Firma yaşanan bu gelişmelerden sonra kendi yazılımını üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu.

OnePlus’ın özel ROM’u için oluşturduğu Oxygen OS ekibi ise nihayet duyuruldu. Yeni arayüz ile birlikte artık yazılımla ilgili bir çok konuyla ilgilenecekler.

Android dünyasının önemli ROM’ları arasında olan Paranoid Android geliştiricileri ile yaratılan 50 kişilik OS ekibi çalışmalarına vakit kaybetmeden başladılar.

Yeni ekip, Oxygen OS arayüzünün geliştirilme aşamasında olduğunu ve son sürümün yakın gelecekte mümkün olmadığını açıkladı. Geliştiricilerden gelen ilk bilgilere göre önümüzdeki ay OTA üzerinden güncelleme yapılmayacağı bildirildi.

Çıkış tarihi geldiği zaman da ROM’un, Cyanogen Mod’a göre farklı bir yapıya sahip olacağı ve OTA üzerinden paylaşılmayacağı duyuruldu.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons