Pakistan İçin Vize | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Pakistan İçin Vize

tarafından 1 Mayıs 2017 Pazartesi

 

            Pakistan vizesi için Ankara Pakistan Büyükelçiliği ve İstanbul Pakistan Başkonsolosluğu’na müracaat etmek gerekmektedir. Resmi pasaportlar için altı aylık süre içinde üç ayı geçmeyen kalma süresine sahip olanların vize alması gerekmez.

 

Diğer pasaport sahipleri turistik vize alıyorsa, kullanım tarihi son altı ayda dolmamış bir pasaport, iki biyometrik resim, vize dilekçesi, son üç aya ait banka hesap dökümü, uçak ve otel rezervasyonları, kimlik ve pasaport sayfalarının fotokopisi, Pakistan’dan noter onaylı davetiye belgesi ve eksiksiz doldurulmuş Pakistan vize başvuru formu gerekmektedir. Eğer ticari vize ise Pakistan Ticaret Odası’ndan davetiye, vergi levhası ve Ticaret Sicil belgesi ile son üç aylık Faaliyet belgesinin fotokopileri de diğer evraklarla teslim edilir. Eğer bu bir aile ziyareti ise, gidilecek ailenin davet yazısı ve o aileye ait kimlik ve pasaport fotokopileri diğerlerine ek olarak eklenir.

 

           Pakistan vize ücreti seyahatin türü ve uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Başvurular genellikle dört ya da altı hafta içinde tamamlanır. Gerekli bilgilere, detaylara ve form örneğine http://www.pakistanvize.com/ adresinden ulaşarak, sağlıklı bir başvuru yapılması mümkündür.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons