PayPal One Touch Türkiye'de! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

PayPal One Touch Türkiye’de!

Ufuk Atılgan
tarafından 29 Ağustos 2015 Cumartesi
PayPal'ın tek bir dokunuş ile satın alma işlemleri yapmanıza imkan sunmakta olan PayPal One Touch hizmeti Türkiye'de kullanıma sunuldu.
 

Kredi kartları ile alışveriş yaparak ödeme yapmak artık teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ufak ufak tarihe karışmaya başlıyor. Android Pay, Apple Pay ve Samsung Pay gibi mobil ödeme hizmetlerinin popülerleşmeye başlaması kredi kartlarına ihtiyaç duyulmadan alışveriş yapılabilmesini sağlıyor.

Alternatif ödeme seçenekleri arasında yer alan PayPal ise Amerika, İngiltere ve Kanada’da kullanıma sunmuş olduğu One Touch hizmeti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bugün ise gelen yeni bilgilere göre PayPal One Touch hizmeti Türkiye için aktif edilmiş durumda.

PayPal üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra One Touch özelliğini aktif olarak kullanarak alışveriş yapabiliyor ve ödemelerinizi PayPal hesabınız üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yüzbinlerce e-ticaret sitesi tarafından desteklenen PayPal’ın bu özelliği Türkiye’de fazlasıyla yararlı olacak gibi gözüküyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons