Plaka Tanıma Sistemi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Plaka Tanıma Sistemi

tarafından 17 Nisan 2018 Salı

 

 

Apartman ya da diğer kapalı alanlarda kullanılan güvenlik kameraları sayesinde eve hırsız girdiğinde ya da kötü bir olay ile karşılaşılan insanları daha kolay bir şekilde bulunması sağlamaktadır. Ayrıca firmamız sadece güvenlik kamerası üretmemektedir. Plaka tanıma sistemi konusunda da en yeni modelleri sizlerle bir araya getirmeye devam ediyoruz. Üretmiş olduğumuz bu sistemin de pek çok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Sağlam parçalardan üretilen plaka tanıma sisteminin genel özelliklerine bakıldığı zaman ilk olarak yüksek oranında plaka tanıma özelliğini işlemektedir. Plakanın yüksek bir oranda tanınması son derece önemli bir konudur. Güvenlik firmamız kaliteli ürün üretmesinden dolayı en yeni plaka tanıma sistemini içerisinde bulundurmaktadır.

Güvenlik kamera sistemleri pek çok yerde kullanılmaktadır. Genel olarak güvenliğimizi koruyan bu kamera sistemleri sayesinde işleriniz daha kolay hale gelmektedir. Türkiye’de hırsızlık ya da diğer kötü olaylar zaman ilerledikçe daha da artmaya başlamaktadır. Bunların da pek çok nedeninin olduğunu söyleyebiliriz. Büyük şehirler içerisinde küçük şehirlere göre daha fazla suçun yaşanması da büyük şehirlerde yaşayanlar için güvenlik sorununu beraberinde getirmektedir.

Plaka Tanıma Kameraları

Güvenliğin yanında plaka tanıma sistemi de incelendiği zaman önemli bir ayrıntı olarak yer almaktadır. Plaka tanıma sistemleri Türk plakalarının yanında her ülkenin plakasını tanıyabilmektedir. Bu da işleri daha duruma getirmeye yardımcı olmaktadır. Yurt dışından gelecek yabancı plakaya sahip araçların da tanınması bu sistem aracılığı ile kolayca yapılmaktadır. Diğer bir özellik arasında ise geçen araçların sadece plaka ya da ülke tarama uygulamaları değil aracın markasının da yer almasıdır. Yaşanan kötü bir olayda markadan aracın bulunması önemli bir konudur. Bununla beraber aracın renginin de tanınması doğru şekilde işlerin yürütülmesini sağlamaktadır.

Plaka tanıma sisteminin diğer özelliklerinden bir tanesi araç tanıma işlemleridir. Bununla beraber çok şeritli okuma gibi bir özelliği de yer almaktadır. Araç hızına da yine bu sistem ile beraber ulaşmak mümkün hale gelmektedir. Bununla beraber kamera eğer plakayı tanıması durumunda bariyer de otomatik olarak açılmaktadır. En özel plaka tanıma sistemi ürünlerine http://sentryguvenlik.com.tr/plaka-tanima-sistemi adresinden hemen ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons