Plaket Yaptırmak İçin En İyi Seçimler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Plaket Yaptırmak İçin En İyi Seçimler

tarafından 26 Ağustos 2017 Cumartesi

 

Yıllardır İstanbul ilinde reklamcılık sektöründe büyük başarılara imza atan İdil Reklam, reklamcılıktaki başarısından sonra birçok alanda da hizmet vermeye başlamış ve reklamcılıktaki bu başarısını diğer alanlarda da sürdürme gayretindedir.

Promosyon sektöründe faaliyet gösteren ve tecrübeli, kaliteli, güleryüzlü hizmeti ile tanınan İdil Reklam, müşteri memnuniyeti anlayışı ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Hizmet verdiği sektördeki yenilikleri araştıran, geliştiren, yeni tasarımlarla kaliteli ürünler ortaya çıkaran firma, bu sektördeki büyümesini devam ettirmektedir.

Yıllarını verdiği reklamcılık sektöründe tecrübe edinmiş, alanında uzmanlaşmış personelleri ile özgün tasarımlı ürünler üretmekte olan İdil Reklam, kendi tasarımı olan ürünlerin uygun fiyatla müşterilerine sunmaktadır.

Aracı olmaksızın direk üreticiden ürün sahibi olmak her zaman avantajlı olmuştur. Müşterilerinin bu avantajdan yararlanabilmeleri için kendi ürettiği ürünleri e-ticaret sitesi üzerinden ülkenin her yerine pazarlamaktadır. Yıllardır alışılagelmiş firmalardan farkı özgün ve farklı olmasıdır. Kalite ve uygun fiyat anlayışından taviz vermemesi, müşteri memnuniyeti prensibine sahip olması, gelişmeleri takip etmesi ve gelişen durumlara göre üretim yapabilmesi İdil Reklam’ın diğer avantajları arasında yer almaktadır.

Plaket üretimi ile de sizlere hizmet sunan İdil Reklam, maddi değerinden ziyade manevi anlamda çok değerli olan bu ürünü özgün, modern ve şık tasarımlar katarak sizlerle buluşturmaktadır.

Fransızca kökenli olan ve. Türkçemizde onurlanma anlamına gelen bu ürün, uygun fiyatla anlamlı bir hediye almak isteyenlerin tercihi olmuştur.

Yüzlerce renk, desen ve modelde kupa çeşitleri, ödül ürünleri çeşitleri, madalya çeşitleri, kokart çeşitleri, rozet çeşitleri, isimlik çeşitleri, bayrak basımı ve flama çeşitleri, istediğiniz renk ve ebatta yönlendirme tabelaları, ister prinç isterseniz alüminyum pleksi levhalar ve ihtiyacınız olan tüm reklam ve hediye çeşitleri İdil Reklam güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Plaket tasarımı yaparken üzerine işyeri amblemi, logosu, mesaj, ad soyad gibi unsurları ekleyebilir, istediğiniz model, renk, ebat ve adette sipariş verebilirsiniz.

Tüm ürün çeşitlerini görmek, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak, ürün seçimi yapmak ve sipariş verebilmek için www.idilreklam.com e-ticaret sitesini ziyaret edebilirsiniz. Her zaman kaliteli, özgün ve şık tasarımlara uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons