PlayStation 4, PS 3 Oyunlarını Sanal Olarak Çalıştıracak! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

PlayStation 4, PS 3 Oyunlarını Sanal Olarak Çalıştıracak!

Can Devecioğlu
tarafından 17 Şubat 2013 Pazar
Sony'nin bir sonraki oyun konsolu PlayStation 4'ün bir önceki oyun konsolu PlayStation 3 oyunlarını sanal olarak internet üzerinden çalıştıracağı yönünde doğruluk payı olan bir iddiayı sizlerle paylaşıyoruz.
 

Son günlerde PlayStation 4 ile ilgili hayli fazla dedikodu internette ortaya çıkıyor. Dün sizlerle paylaştığımız PlayStation 4’ün oyun kolu haberine PlayStation 4′ün Oyun Kumandasına Ait Olduğu İddia Edilen Fotoğraflar başlığından ulaşabilirsiniz. 20 Şubat’ta Sony’nin PlayStation hakkında düzenleyeceği bir etkinlik olduğunu da daha önce dile getirmiştik. Bugün ortaya çıkan yeni bir iddia ise Sony’nin PlayStation 4 üzerinde çalıştığı kadar, sanal olarak oyunları kullanıcılara oynatma üzerine çalıştığı yönünde.

Bir önceki oyun konsoluna ait oyunların bir kısmını şimdiye kadar daima çalıştırabilen Sony’nin konsollarında ilk kez PlayStation 4 kadar kapsamlı değişiklikler yapılacak. Konsolun grafik ve işlemci performansının artması bir yana diğer yandan işlemci mimarisi olarak da AMD’ye geçiliyor olması bir önceki oyunlar için Sony’nin farklı bir projesi olabileceğini akıllara getiriyor.  Geçtiğimiz yılın yaz aylarında Gaikai isimli firmayı satın alan Sony’nin bu firmanın teknolojisinden PlayStation 4’te faydalanacağı yönünde tahminler gittikçe güçleniyor. İddialar, PlayStation 4’te internet bağlantısı ile eski PS oyunlarını ve yeni PlayStation 4 oyunlarını internet üzerinden 720p çözünürlükte oynanabileceği yönünde.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons