Prens Alwaleed Yolsuzluk Saruşturulmasında Serbest Bırakıldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Prens Alwaleed Yolsuzluk Saruşturulmasında Serbest Bırakıldı

tarafından 5 Şubat 2018 Pazartesi

 

Prens Alwaleed Yolsuzluk Saruşturulmasında Serbest Bırakıldı

Prens Alwaleed Yolsuzluk Saruşturulmasında Serbest Bırakıldı başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

Geçtiğimiz aylarda 100’den farklı şüpheliyle birlikte göz altına alınan ve yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle o dönemden beri tutuklu bulunan Prens Alwaleed bin Talal, suçsuz olduğuna kanaat getirilerek serbest bırakıldı. ‘Arabistan’ın Warren Buffett’ı’ olarak adlandırılan ve yaklaşık 17 milyar dolarlık bir servete sahip olduğu düşünülen Alwaleed Bin Talal, dönemimizin en büyük teknoloji yatırımcılarından biri olarak görülüyor.

Apple, Amazon, AOL, eBay, HP, Twitter ve Lyft gibi bir çok şirkete yaptığı devasa yatırımlarla bilinen Bin Talal, “Hükümetle aramızda bir takım tartışmalar olmuştu. Bütün bu anlaşmazlıkları birkaç gün içerisinde tamamen çözmüş olacağız.” şeklinde konuştu.

Kara para akladığı, rüşvet verdiği gibi bir çok suçlamayla karşı karşıya kalan Bin Talal, tüm bu suçlamalardan aklanmış görünüyor. Tabi bunun için de rüşvet ödediği iddiaları da konuşuluyor. Bakalım önümüzdeki günlerde konuyla alakalı yeni gelişmeler neler olacak?

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons