RBT House | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

RBT House

tarafından 3 Eylül 2016 Cumartesi

 

RBT House

 

Print

Print

RBT House online reklamcılık alanında oluşturduğu uzman bir ekip ile teknoloji şirketi olan RTB House, dünya üzerinde büyüme gösterirken bu büyümeyi Türkiye üzerinden de görebilmekteyiz. Uzman ekip sayesinde gün geçtikçe ilerleme kaydeden RTB House, kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda çözüm yolları geliştirerek kullanıcılara yardım ederken kazanmalarına da olanaklar sunmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyip terzi usulü çözüm teknikleri ile online reklamcılık içerisinde uzman hale gelen teknoloji şirketi RTB House, ülke müdürü Okay Tuğ ile Türkiye’deki online reklamcılık hizmetlerini geliştirmeyi hedeflediklerini de yapmış oldukları etkinlik ile dile getirdiler. Ligatus online reklamcılık ile satış direktörü görevini üstlenen Okay Tuğ, bundan sonra RTB House için çalışmalar yürüterek görev almaya devam edecek. RTB House ile ReTargeting Retargeting oldukça yüksek verim sağlayan bir online reklamcılık ağı çözümü olarak bilinirken Retargeting, RTB House’nin odak noktası halindedir. Ziyaretçileri sitenize çekerek onları müşteriniz yapmaya çeker ve bu şekilde daha hızlı bir büyüme kaydedebilirsiniz.

Geleneksel olan banal reklamcılık yöntemlerinin aksine yalnızca siz ve ürünleriniz ile ilgilenen kullanıcı kitlesini hedef alarak, bu kullanıcıların sorgularına göre entegre edilmiş reklam çeşitleri sayesinde sayfada gezinen kullanıcılar rahatsızlık çekmeden sitenizde rahatça gezinebilir ve bu sayede reklamlarınız daha çok görülmüş olacaktır. RTB House ile kişiselleştirilmiş reklamlar sayesinde reklamlarınızı kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda eşleştirme imkanı. Sitenizdeki bulunan ziyaretçilerinizi, ziyaret geçmişi kullanılıp hazırlanmakta olan reklamlar sayesinde sitenizin daimi müşteri ve ziyaretçileri olsun. RTB House ile ROI’inizi yükseltebilirsiniz. Harcamalarınızın optimizasyonunu kullanarak yalnızca sonuçlara göre bir ödeme planı gerçekleştirin. Reklam harcamalarınızı yalnızca sayfanız ile ilgilenen, müşteriniz olabilecek kullanıcılar tercihinde yapın ve tercih ettiğiniz ödeme tiplerinden en ideal olanı seçin. RTB House Uzman araçlar ve servisler ile profesyonel bir kampanya yönetimine dahil olun.

RTB House kampanyalarınızın kurulmasına olanak sağlamakla kalmayıp sizleri takip ederek daha olumlu sonuçlar almanıza olanaklar sunulmaktadır. Kampanyaları sizler de anlık bir şekilde takip edebilmekte ve bunlardan dilediğinizce yararlanabilmektesiniz. Non-invazif Retargeting, RTB House ile retargeting kullanarak ziyaretçilerinizin pozitif olmasını sağlayın. Non-invazif ReTargeting sayesinde ziyaretçileriniz sıkılmadan sayfanızda gezintiye çıkabilecek. Görsellerin frekansını belirleyerek kullanıcıların gizlilik durumlarını da garanti altına alın. RTB House ile Global Erişim Dünya çapında oldukça ciddi bir kitleye RTB House ile hitap etmeye başlayın. Ülke uzmanları kampanyanızı optimize ederek dünya üzerinde bir ağ içerisinde bulunun ve sitenizi dünyaya tanıtın. RTB House ile Güçlü Marka Bilinirliği Marka bilinirlik durumunuzu arttırın ve rakiplerinizi rahatça geçme fırsatına sahip olun. Sizlerin önemli gördüğü kullanıcılar için marka bilinirlilik durumunuzu arttırabilir ve daha fazla görünürlük sayesinde rakiplerinizi bir adım geride bırakın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons