Renkli Ekranlı Pebble Tanıtılabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Renkli Ekranlı Pebble Tanıtılabilir

Arman Emyan
tarafından 21 Şubat 2015 Cumartesi
Android Wear'in desteğini kazanarak teknoloji tutkunları tarafından beğeni toplayan Pebble'ın internet sayfasına yerleştirdiği sayaç yeni model iddialarını da getirdi.
 

2012 senesinde Kickstarter kampanyası ile bizlerle buluşan Pebble, yalnızca Kickstarter’da o güne kadar düzenlenen en başarılı kampanyalardan biri haline gelmekle kalmayıp aynı zamanda günümüzdeki akıllı saatlerin de öncüleri arasına girmeyi başarmıştı.

Aradan geçen 3 yıllık süre içerisinde, mevcut modelindeki renk modellerini değiştiren ve Pebble Steel ile karşımıza gelen firma, ürünlerine olan ilgiyi arttırabilmek için çalışmalarına devam ediyor.

Android kullanıcıları için Android Wear’ı da daha önceleri aktif hale getiren Pebble, siyah beyaz ve dokunmatik ekransız olsa dahi üzerinde mikrofon olmamasına rağmen Android Wear’ın özelliklerinden yararlanabilmek için güncelleme alıyordu.

Pebble, resmi sitesine dün yerleştirdiği sayaç ile yeni bir duyuru yapacağının sinyallerini de vermiş oldu. Sayaç 24 Şubat Salı günü Türkiye saati ile 17:00’ı gösteriyor.

Kaynaklardan gelen haberlere göre, Pebble önümüzdeki Salı günü donanımsal ve yazılımsal olarak yapmayı planladığı değişiklikleri duyuracak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons