Rota Temizlik Makineleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Rota Temizlik Makineleri

Tufan Yıldız
tarafından 28 Ocak 2016 Perşembe
Afyon’da kurulan, sektöründe başarılı ve gelecek vaat eden bir firma olan Rota Temizlik Makineleri sahibi Hüseyin Özharputlu ile kısa bir söyleşi yaptık.
 

Afyon’da kurulan, sektöründe başarılı ve gelecek vaat eden bir firma olan Rota Temizlik Makineleri sahibi Hüseyin Özharputlu ile kısa bir söyleşi yaptık.

  • Bize firmanızı tanıtır mısınız?

1997 yılında endüstriyel temizlik makineleri sektörüne giren firmamız temizlik endüstrisinde bazen yenilikleri takip ederek bazen de yeniliklere öncülük ederek ülke genelinde temizlik makinaları sektör gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur. Kuruluşundan bu yana sektörel bilgi dağarcığını ve tecrübelerini büyüten firmamız her fırsatta bu birikimini paylaşma çabasında olmuştur. Böylece ülkemizin ve temizlik makinesi endüstrisinin hızla kalkınacağını düşünmekte ve bu bağlamda firma olarak üzerimize düşen vazifeyi en iyi şekilde ifa etmeyi hedeflemekteyiz.

  • Firmanızın ürünleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız endüstriyel temizlik makineleri yani okul, hastane temizleme makineleri, halı yıkama makinaları, zemin yıkama makineleri, araba oto yıkama makineleri , Islak kuru vakum süpürge makineleri imalatı ve ithalatı yapmaktadır. Aynı zamanda ülkemizde ilk ve tek gezegen dişli ile çalışan mermer silim ve parlatma makinesi imalatı yapan firma olmamız da bize ayrı bir gururu yaşatmaktadır.

  • Firma olarak değerleriniz nelerdir?

Öncelikle insana saygı, topluma saygı, müşteri memnuniyeti, hizmet performansı, ürün kalitesi ve sektördeki farklılığımızı, başarımızı sürdürebilmemizin temeli olan yenilikçilik en büyük değerlerimizdir. Her zaman işletmelerin içinde bulundukları toplumlara olumlu etki bırakabileceklerini ve bırakmaları gerektiğine inandık. Şirket kuruluşundan bu yana kalkınmanın yanında; toplumsal ve sektörel hayatın gelişiminde de öncülük rolünü üstlendik.

  • Firmanızın vizyonu ve misyonu hakkında bilgi verir misiniz?

Vizyonumuz Türkiye’de güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, müşterilerini ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sektörüne sürekli olarak fark ve değer yaratan, evrensel, saygın, Türkiye’de en çok tercih edilen lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz ise, etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimiz ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm önerileri sunmak, geniş ürün ve hizmet yelpazesini ülkemizin her köşesine en hızlı ve en etkin şekilde taşımak, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olup dünya standartlarında karlılık ve verimlilikle faaliyet göstermektir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons