Samsung ATIV Tab, Amerika’da Satışa Çıkmayacak! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung ATIV Tab, Amerika’da Satışa Çıkmayacak!

Can Devecioğlu
tarafından 11 Ocak 2013 Cuma

 

Samsung’un IFA 2012’de duyurduğu, Windows RT işletim sistemi için üretilen ATIV Tab hakkınad üzücü bir haber gündemde. İddialara göre Samsung, ATIV Tab’ı Amerika pazarında satışa çıkarmayacak. ARM tabanlı işlemciye ve güçlü teknik özelliklere sahip olan bu tabletin Amerika’da satılmama sebebi ise kullanıcıların Windows RT’ye olan tepkisi. Daha önce Dell, Microsoft’a Tepki Gösterdi başlıklı haberimizde benzer bir durumu sizlerle paylaşmıştık. Samsung, kullanıcıların Windows RT işletim sistemine alışması için bekleyecek ve kendi uygun gördüğü bir zamanda ATIV Tab’ı Windows RT işletim sistemiyle pazara sunacak.

Microsoft’un doğru şekilde işletim sistemlerini tanıtmadığını, insanları yanlış yönlendirdiğini düşünen Samsung, bu sebepler yüzünden prestijini korumak ve ürünlerin iade edilmemesini istediği için bekleyecek. Eğer gidişat Samsung’u memnun etmezse Samsung’un ARM tabanlı bu tabletlere Android işletim sistemi yükleyerek satması da bir diğer alternatif. Microsoft’un kendi tableti Surface’ın bile beklenildiği kadar yüksek satış oranları yakalayamaması firmaları temkinli davranmaya itiyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons