Samsung Galaxy S3 Mini İçin Renk Seçenekleri Çıkabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy S3 Mini İçin Renk Seçenekleri Çıkabilir

Tufan Yıldız
tarafından 7 Ocak 2013 Pazartesi

 
samsung galaxy s3 mini

Samsung’un rekor satış rakamlarına ulaşan Galaxy S3 modelli akıllı telefonun kardeşi olarak isimlendirilen Galaxy S3 Mini’nin renk seçeneklerinin piyasaya süreceği iddiaları bir süredir gündemdeydi. Şimdilerde ise ortaya iddiaları güçlendirecek olan görseller atıldı. 

Mermer beyazı renginde raflarda yerini dolduran Galaxy S3 Mini’nin titan grisi, lal kırmızısı ve akik siyahı olarak üç renk seçeneğinin görselleri internete düştü. Samsung’un amiral gemisi Galaxy S3’ün çıkışının hemen ardından bir süre sonra bu renk seçeneklerine benzer iddialar ortaya atılmıştı ve bir süre sonra görselleride ortaya çıkmıştı. İddiaların akabinde Samsung gerçekdende Galaxy S3’ün için renk seçeneklerini sunması, Galaxy S3 Mini için renk seçeneklerinin piyasaya sürülebileceğinin iddiasını kuvvetlendiriyor. Ayrıca bu görsellerin doğruluğunun kanıtlanmadığını belirtmektede fayda var. İlerleyen günlerde gerçektende Samsung amiral gemisinin kardeşi olarak nitelendirilen Galaxy S3 Mini için farklı renk seçeneklerini sunup sunmayacağını hep beraber göreceğiz.

galaxy s3 mini titan grisi lal kırmızısı akik siyahı

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons