Samsung Galaxy S4’ün 14 Martta Duyurulacağı İddia Ediliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy S4’ün 14 Martta Duyurulacağı İddia Ediliyor

Can Devecioğlu
tarafından 20 Şubat 2013 Çarşamba
Samsung'un bir sonraki amiral gemisi olacağı düşünülen Galaxy SIV'ün 14 Mart tarihinde New York'ta düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacağı iddia ediliyor.
 

Son yıllarda akıllı telefon pazarında yaptığı ataklarla mobil sektörün liderliğine oturan Samsung’un Galaxy serisine ait bir sonraki akıllı telefon olması beklenen Galaxy S4 veya Galaxy SIV isimli model hakkında bir süredir herhangi bir söylentinin ortaya çıkmaması firmanın yoğun çalışmalara daldığını akıllara getiriyor. Daha önceki modeller hakkında sıkça sızan fotoğraflarıan rastladığımız Samsung telefonların sonuncusu Galaxy S4 hakkında bir süredir hiçbir bilgiye ulaşılamıyor.

Rakiplerinin birbir kendi telefonlarını duyurduğu şu aylarda Samsung’un bu sessizliği yeni teknolojilerin üzerinde çalışıldığını düşündürtüyor. Sammobile’ın yazdığı bir Tweet ise Samsung’un hazırlıklarını çoktan tamamladığını işaret ediyor. Galaxy S3 isimli modeli de tanıtılacağı güne kadar başarıyla saklamayı başaran Samsung aynı stratejiyi Galaxy S IV için uygulayabileceğini gösteriyor. Her ne kadar başarılı satış rakamlarına ulaşan bir telefon olsa da, Galaxy S3, önceki Galaxy S2 kullanıcılarına kendini aldırmayı başaramamıştı. Tam olarak bu noktada dikkate alabileceğimiz Sammobile, söz konusu piyasaya çıkacak yeni akıllı telefonun sektörü canlandıracağını ve çok daha büyük satış rakamlarına ulaşılacağını iddia ediyor.

14 Mart tarihinde New York’ta düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması beklenen Galaxy S4 isimli modelin şimdiye kadar ortaya çıkan teknik detayları performans olarak ciddi iyileştirmeleri içerse de zaten bir önceki modellerin günlük kullanımda fazlasıyla yeterli olduğunu düşündüğümüzde yeni teknolojiler içermediği sürece pek de popüler bir cihaz olmayacağını gösteriyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons