Samsung Project J Konsepti Söylentileri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Project J Konsepti Söylentileri

Can Devecioğlu
tarafından 13 Şubat 2013 Çarşamba
Akıllı telefon pazarında bir süredir sessizliği koruyan Samsung'un gizemli Project J konseptine dair bazı iddialara ortaya atıldı. Söylentilere göre Samsung, 3 yeni cihaz tanıtmaya hazırlanıyor.
 

Son günlerde hakkında pek fazla iddia ortaya atılmayan Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S4’ü de içeren daha kapsamlı bir konsept ile ilgiyi bazı söylentiler ortaya çıktı. İddialara göre Samsung, Galaxy S4 isimli modelini, Project J adını verdiği bir paket içerisinde duyuracak. Söz konusu bu Project J içerisinde Galaxy S4 dışında 2 cihazın daha yer aldığı tahmin ediliyor. İddiaların kaynağı ise Sammobile.

Sammobile’da yayınlanan habere göre, üretim aşamasında olan bazı aksesuarlar sayesinde ortaya çıkan bu bilgilere göre Samsung’un bu üç cihazından bir tanesi tahmin edebileceğiniz gibi Galaxy IV modeli. Kablosuz şarj özelliğine sahip olacağı iddia edilen Galaxy S IV aynı zamanda Project J Altius olarak da adlandırılıyor. Model numarası olarak ise GT-i9500 olarak isimlendirilen cihazla birlikte 2 yeni ürünle daha pazara giriş yapacak olan Samsung’un ikinci ürünü Galaxy S IV Mini. Galaxy IV’ün özelliklerinin biraz daha kırpılmış hali olarak satışa sunulacak olan cihazda kablosuz şarj desteğinin yer almayacağı iddialara arasında. Galaxy S IV Mini ise Project J Mini Serrano olarak isimlendiriliyor.

Üçüncü ürün ise Samsung’un daha önce hiç üzerinde durmadığı bir proje. Son zamanlarda Apple’ın akıllı saat üreteceği yönündeki iddialara rakip bir iddia olarak karşımıza çıkıyor. Project J Active olarak isimlendirilen ürünün Android işletim sistemli bir akıllı saat olacağı düşünülüyor. İsminden de anlaşılabileceği gibi daha çok sportif kullanımın ön planda tutulacağı Samsung’un akıllı saati hakkında henüz pek fazla bir bilgi yok.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons