Samsung'dan Pembe Galaxy Note 2 Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung’dan Pembe Galaxy Note 2 Geliyor

Tufan Yıldız
tarafından 7 Şubat 2013 Perşembe
5 milyon satış rakamını geçen Galaxy Note 2'nin renk seçenekleri arasında pembede eklendi. Sevgililer gününe özel konsept olan cihazın görüntüleri Samsung'un Tayvan resmi internet sitesinde boy gösterdi.
 

Samsung’un iyi satış rakamlarına sahip olan tablet-akıllı telefon melezi Galaxy Note 2’nin yeni renk seçeneği boy gösterdi. Samsung’un bu cihaz için daha öncelerden mermer beyazı, kehribar kahverengisi, şarap kırmızısı ve titanyum grisi olarak 4 renk seçeneği bulunuyordu.

Samsung’un Tayvan resmi internet sitesinde boy gösteren Galaxy Note 2’nin pembe resimleri muhtemelen 14 Şubat sevgililer gününe özel bir konsept olacak. Sevgililer gününe yakın zamanda uzak doğu pazarında raflarda yerini alması beklenilen cihazın henüz diğer pazarlara gelip gelmeyeceği bilinmezliğini koruyor. Pembe renk seçeneğiyle birlikte bayanlara özgü bir tarz yaratan Samsung’un bu hamlesi bayan kullanıcıları büyüleceği aşikar.

S-Pen isimli kalemi haricinde kutu içeriğinde herhangi bir değişiklik bulunmadığını belirtelim. S-Pen isimli stylus kaleminin rengi cihaza uyum sağlaması açısından aynı renkte üretilmiş.

Samsung Galaxy Note 2’nin pembe renginin ne denli tercih edileceğini ilerlediğimiz günlerde hep beraber izleyip göreceğiz. Ayrıca dilerseniz sizler için oluşturduğumuz aşağıdaki galeriden Galaxy Note 2’nin pembe renkli modelinin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

 

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons