Sanko Yatırım | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sanko Yatırım

tarafından 15 Eylül 2016 Perşembe

 

Sanko Yatırım

 

Sanko yatırım finansal yapıdaki piyasalarda varlığını geliştirmek amacı ile ticari faaliyetine başlamıştır. Deneyimini ve finansal yapıdaki tecrübesini işine adayan personel kadrosu ile ve bilgi teknolojilerine vermiş oldukları önem ile sanko yatırım müşterilerine sunmakta olduğu sermaye piyasası varlığı yaygın durumdaki en kaliteli hizmet anlayışını sunma amacındadır. Sanko yatırım müşteri durumundaki potansiyel grubuna finansal getiriler sağlayarak aynı zamanda hizmet kalitesini ve bu yöndeki beklentilerini karşılama amacı ile liderliği sayesinde aynı tempoda çalışan sermaye piyasalarında seçkin güvenilir durumda kuruluşlar arasında kendisine yer edinmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda sermaye piyasalarında bulunan geniş ürün yelpazesini kapsayan tüm faaliyetler olarak müşterileri ve çalışanları ile düzenleyici kurumlar olarak ortak paydasını gözünde hedef belirleyerek etkin durumda ve şeffaf bir şekilde sunmaktadır.

sanko-yatirim-2

Sanko yatırım vizyonu olarak günümüz teknolojisi ile müşteri potansiyeline daha iyi hizmet sunabilmek performans artışını yükseliş eğiliminde hareket ettirmek uluslar arası düzeylerde kabul görmekte olan hizmet seviyesi ve kalite seviyesi amacına ulaşmak olmaktadır. Bu doğrultuda hedeflediği en üst noktalar Müşteri olarak sahip olabileceğimiz tüm değerlerimiz Müşteri memnuniyeti odaklı dürüst ve güvenilir hizmet Kaliteli hizmet anlayışı Mesleki acıdan etnik kurallara bağlılık olarak belirlemiş olduğu hedeflere ilerlemesini sürdürmektedir. Sanko yatırım müşterileri olarak yatırımlarından faydalanmak istediğinizde firma içeriğinde bulunan müşteri temsilcileri konumundaki kişiler aracılığıyla veya internet sitesi üzerinden alış veya satış emirleri göndererek hisse senedi konusunda veya mevcut diğer yatırım ortaklıkları konusunda istediğiniz anda en güvenli bir şekilde işlem yapabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

sanko-yatirim

Güncel gelişen teknoloji sayesinde ve oluşturulan gelişmiş sistemli alt yapısı ile seansların canlı olduğu dönemlerde anlık hisse senedi ve diğer yatırım araçlarından anlık alım satım işlemlerini kesintisiz yerine getirerek yatırım yapmak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca sanko yatırım teknolojik verileri ve iletişim kanalları kullanılarak piyasada hareketli konumda olan yatırım araçlarını ve bu araçların piyasa değerlendirmelerini son durumlarını portföy yapılarını günlük, haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık değişimlerini sunulmuş olan cetveller üzerinde ve değerlendirmeye alınan tüm piyasa analizlerini anında tek sayfada görüntüleyerek yatırım konusunda kararlar vermenizi sağlarken piyasalarda gelişen son durumları da anlık takip etme fırsatı bulabilirsiniz.

Sanko yatırım yatırımcıların ellerindeki gelir kaynaklarını veya birikimlerini nasıl değerlendireceklerini bilmedikleri takdirde bünyesinde bulundurduğu uzman yatırım danışmanları sayesinde bu kişilere danışmanlık hizmeti sunarak piyasalardaki gelişmeler hakkında en detaylı ve genel bilgileri alma fırsatı sunarak yatırım konusunda bilgi akışı sağlamaktadır. Bunun yanında piyasalarda olan gelişmelerden sürekli haberdar ederek bu konudaki tüm önerilerini yatırımcıların karar aşamalarında yönlerini bulmasında yardımcı olmaktadır. Sanko yatırım yatırımcının elindeki değerlerini daha iyi getiri sağlayan yatırım araçları ile takas yaptırarak bunları en kolay şekilde kullanabilme fırsatı sunmaktadır. Kendisine müracaat eden yatırımcılara en kolay yapabilecekleri repo ve ters repo hazine bonosu alım satımı devlet tahvili yatırımı yapmaları konusunda danışmanlık hizmeti sunarak bu konudaki tüm gelişmeler hakkında bilgi akışı sağlayarak en iyi kazanç yollarını öğretmektedir. Sanko yatırım danışmanlık hattı arandığında öğrenebileceğiniz bilgiler arasında Borsanın ne olduğu ve ne işe yaradığı Vadeli işlem konusunda neden sözleşmeli alım satım yapılacağı Borsadan ne beklenmelidir Türev araçlar gerçekten kullanılıp kullanılmadığı

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons