Simetri Filo ile VİP Taşımacılık | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Simetri Filo ile VİP Taşımacılık

tarafından 22 Haziran 2017 Perşembe

 

Yıllardır yaptığımız işimizde ki profesyonel tecrübemiz ile taşımacılık konusunda sınır tanımayan hizmet anlayışımız ve son model araçlarımızın konforu ile pek çok farklı alanda transfer işlemlerinizi vip kalitede gerçekleştiriyoruz. Bu taşıma seçeneklerinden örnek verecek olursak, en kaliteli hizmetimiz olan vip  protokol taşımacılık bölümümüzden lüks makam seçeneğinden biraz bahsedelim.

Lüks makam seçeneği son moda ve en lüks taşıt seçeneklerini içerisinde barındırır. Bunlar Mercedes S Serileri ve BMW 7 Serileri gibi araç markalarıdır. Araçlarımızın hepsinde müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak en ayrıntılı hizmetler dahi bulunmaktadır. Günlük gazetesinden tutun sakızına kadar tüm ikramlarımız tümü ile müşteri memnuniyetini teşkil etmek içindir. Pek çok farklı taşımacılık seçeneklerimiz ile www.simetrifilo.com.tr internet adresimizden tanışabilirsiniz.

Lüks makam ve makam taşımacılığı hizmetlerinde araçlarımız bir makam aracından beklenen hemen her ayrıcalığa sahip olmasıyla beraber günlük gazete, su, ıslak mendil, sakız gibi ince detaylara kadar varan ikramlar ile hizmet verir. Her biri makam şartlarına uygun olarak tamamen siyah renktir. Sürücü personelimiz tek tip takım elbiselidir. Araçlarımızda ayrıca fors direkleri de yine makam araçları klasmanı oldukları için mevcut bulunmaktadır.

Taşımacılıkta Ayrıcalıklı Seçenekler

Vip araç kiralama konusunda da Simetri Filo yanınızda. Lüks binek hizmetimizden vereceğimiz örnekler ile konumuzdan bahsedelim. Mercedes C class ve Volkwagen Passat gibi araç seçeneklerimiz ile gerçekleştirdiğimiz lüks binek servisimizde araçlarımız diğer her tip araçlarımızda da olduğu üzere oldukça konforlu ve son teknolojik araç gereçler ile donanımlıdır. Dijital klima, elbise askılıkları, okuma lambaları, kol dayama imkanları ve daha önce de bahsettiğimiz gibi günlük gazetesi, suyu, ıslak mendili hatta sakızına kadar varan detaylar ile müşteri memnuniyeti sağlama hususunda hizmet vermektedir.

Üç yolcu kapasiteli olan lüks binek araçlarımızda oldukça geniş iç hacme de sahibiz. Böylelik ile vip araç kiralama konusunda kendimize ve araçlarımıza güveniyor ve müşterilerimizin memnuniyetini büyük ölçüde kazanmayı hedef alıyoruz. Ayrıca 2.el lüks araç hizmeti de vermekteyiz. Tüm bunların yanı sıra minibüs, midibüs gibi taşıma seçeneklerimiz de mevcut bulunmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons