Şirketlerin Vazgeçilmezi: Yıllık Araç Kiralama | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Şirketlerin Vazgeçilmezi: Yıllık Araç Kiralama

tarafından 26 Eylül 2017 Salı

 

             Araç kiralama denince birçok kişinin aklına günlük ya da aylık kiralama hizmeti gelmektedir. Bu tarz hizmetler şahıslar için avantajlı olsa da şirketine araç kiralamak ve çalışanlarının aracı güvenle kullanmalarını isteyen firmalar için uygun değildir. Bu noktada devreye yıllık araç kiralama hizmeti girmektedir. Yıllık araç kiralama hizmetleri genellikle şirketler tarafından tercih edilmektedir. Fakat yalnızca şirketlerin değil şahıslarında bu hizmete yönelmeleri mümkündür. Bu sayede kiralanan araç 1 yıl boyunca kullanılabilecek ve kirası ödendiği müddetçe hiçbir problem çıkmayacaktır.

 

Kiralama hizmetleri bir yıl ile sınırlı değildir. Daha kısa süre ile araç kiralanması ve kullanılması da mümkündür. Örneğin; tatile gelen ve aracı yanında olmayan kişilerin araç kiralama hizmetlerinden faydalanmaları mümkündür. Her anlamda avantajlı olan araç kiralama hizmeti denince akla direk olarak Reis Bireysel Kiralama gelmektedir. Bünyesinde 2000’de fazla özel araç bulunan ve her biri son kalite olan Reis Bireysel Kiralama, her anlamda avantajlı olan köklü ve kurumsal bir firmadır.

 

Uzun dönem araç kiralamanın avantajları

 

Reis Bireysel Kiralama yıllık yani uzun dönem araç kiralama hizmetleri için en doğru tercih olacaktır. Bu tarz bir hizmet alındığında servis ya da bakım masrafları ile ilgilenilmesine gerek kalmayacaktır. Bunun yanı sıra gerekli olan tüm ücretler firma tarafında karşılanacak ve geriye kalan tek şey araca benzin yüklemek olacaktır. Ne lastiklere ne de farklı bir tadilat işlemine ücret ödenmeyecek ve arıza durumunda yalnızca Reis Bireysel Kiralamanın özel numaralarına başvurulacaktır. Firma otomotiv sektörünün eski ve köklü değerlerinden bir tanesidir. Araçlarında bir arıza çıktığında tüm ücreti karşılayan Reis Kiralama, kullanıcıların rahat bir kiralama dönemi geçirmelerini sağlayacaktır.

 

Reis bireysel kiralama hizmetleri

 

Türkiye’nin hemen hemen tüm illerine kiralık araç hizmeti veren ve esas merkezi Ankara’da bulunan firma, eski oluşu ve bugüne kadar yaptığı başarılı işleri ile birçok kişinin ilk tercihlerinden bir tanesidir. Profesyonel uzman kadrosu ve işi bilen ekibi ile her türlü sorunu gideren Reis Bireysel Kiralama, son model ve sıfır kilometre araçları ile şirketlere ve şahıslara hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons